• 1
  • 93
  • 94
  • 95
  • 96
  • 97
  • 103
Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
kabel96 - специалист
Да предлагат.400 вата с спирачка е към 600 лева.При тях е малко по друго.Те са ориентирани към предприятия и други такива големи потребители.Иначе човека който се занимава с драйверите е супер любезен и отзивчив.Каквото им трябва го внасят но по поръчка и на едро.А за драйверите тука около мен един завод има купени над 300 бройки и няма проблеми.Ако ти трябват малко бройки може и към мен да се обърнеш.Хубавото е че съпорта е тук и има решение за нестандартни неща.
Filomatis - специалист
cncgeorge написа:
Колега Filomatis, с голям интерес четох твоите постове за плазмата надявам се че си работи и не ти създава ядове.
Относно управленията за серво мотори, преди много време си купих един инвертор от една фирма "Електоинвент", те произвеждат и такива управления за цени нямам информация но ако качеството е като на инверторите заначи са супер, инвертора го имам от 96г. и досега никакви ядове.
Поздрави
Здравей колега,ще се радвам ако съм бил полезен на някого,както е бил полезен за мен този форум.Плазмата общо взето се получи,но за съжаление е разглобена ,тъй като нямам подходящо помещение за нея в момента.Аз също съм ползвал инвертори на "Електоинвент" и бях много доволен.
Filomatis - специалист
kabel96 написа:
С малко закъснение.Ориентировъчни цени до 400 вата -350 лева до 1.2 киловата 460 лева.
http://electroinvent.com/?products=prod ... out-tabs-2
Благодаря,колега!Понякога в eBay се намират изгодно двигатели,ще им се обадя да видя дали ще можем да комбинираме нещо с тяхните драйвери.
rcmodeli - специалист
Filomatis написа:
kabel96 написа:
С малко закъснение.Ориентировъчни цени до 400 вата -350 лева до 1.2 киловата 460 лева.
http://electroinvent.com/?products=prod ... out-tabs-2
Благодаря,колега!Понякога в eBay се намират изгодно двигатели,ще им се обадя да видя дали ще можем да комбинираме нещо с тяхните драйвери.[/quote

Колега с двигатели от eBay не идвали като тукашните като им се сложи мито ддс и доставка?
kabel96 - специалист
rcmodeli написа:
Filomatis написа:
kabel96 написа:
С малко закъснение.Ориентировъчни цени до 400 вата -350 лева до 1.2 киловата 460 лева.
http://electroinvent.com/?products=prod ... out-tabs-2
Благодаря,колега!Понякога в eBay се намират изгодно двигатели,ще им се обадя да видя дали ще можем да комбинираме нещо с тяхните драйвери.[/quote

Колега с двигатели от eBay не идвали като тукашните като им се сложи мито ддс и доставка?
Абе и аз вървя по тоя път на двигатели втора употреба ама нещо напоследък все куци.Я енкодера прави магарии я разбити лагери и почвам да си мисля че като правиш нова машина за 4000-5000 хиляди лева не си струва де се икономисва а трябва да се купи всичко ново.
rcmodeli - специалист
Аз като е смятам само управление (мотори драйвери), лагери, винтове и гайките излезе 8000 лв без конструкционните материали....
Filomatis - специалист
kabel96 написа:
rcmodeli написа:
Filomatis написа:
Благодаря,колега!Понякога в eBay се намират изгодно двигатели,ще им се обадя да видя дали ще можем да комбинираме нещо с тяхните драйвери.[/quote

Колега с двигатели от eBay не идвали като тукашните като им се сложи мито ддс и доставка?
Абе и аз вървя по тоя път на двигатели втора употреба ама нещо напоследък все куци.Я енкодера прави магарии я разбити лагери и почвам да си мисля че като правиш нова машина за 4000-5000 хиляди лева не си струва де се икономисва а трябва да се купи всичко ново.
При мен доставката е символична и няма мито,но наистина трябва да внимава какво купува човек.Може би си прав,често евтиното излиза през носа.
Filomatis - специалист
Колеги,някой ползвал ли е т.н. Хибридни стъпкови мотори ,тия дето са с обратна връзка?
Filomatis написа:
Колеги,някой ползвал ли е т.н. Хибридни стъпкови мотори ,тия дето са с обратна връзка?
Преди 10 дни пристигнаха и не съм ги пробвал още, мотора е NEMA34 8.5 NM заедно с драйвера ми излезе $173 бройката с DHL до България и платих около 200лв мито и ДДС за 3 бр.
Поздрави
Filomatis - специалист
cncgeorge написа:
Filomatis написа:
Колеги,някой ползвал ли е т.н. Хибридни стъпкови мотори ,тия дето са с обратна връзка?
Преди 10 дни пристигнаха и не съм ги пробвал още, мотора е NEMA34 8.5 NM заедно с драйвера ми излезе $173 бройката с DHL до България и платих около 200лв мито и ДДС за 3 бр.
Поздрави
Ще чакам за мнението ти като ги пробваш.От eBay ли ги купи?
  • 1
  • 93
  • 94
  • 95
  • 96
  • 97
  • 103

Тема "CNC електроника, управление на стъпкови и серво мотори" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: