• 1
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 43
Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
hidrazin - майстор
Еййййй.... Голямо дръвчене! :-D На този етап аз не мисля да похарча и тези преди този един лев на ват за акумулатори.
Хайде весели празници, че вече инверторите изключиха и ще трябва да се стягам за ресторанта. Пък и малко път ме чака.
:partyman:
Тани - модератор
Е за к'во му е умната, по-добре русата или оная с големите бомби :lol: :partyman:
fu4ko - специалист
Големите бомби разсейват.Ей Хидра,дай един панел от снимката,пък акумулаторите ги остави моя грижа :-D
Последна промяна от fu4ko на ср яну 01, 2014 7:07 am, променено общо 1 път.
hidrazin - майстор
Само един ли? При над 104 000 панела двайсетина хич не се и забелязват. :cool:
Пък за бомбите. Мама ме е учила, че ако не се събират в шепата - очаквай само неприятности. :lol:
:partyman:
MamaMy - майстор
Не че си пишем за слънчеви панели, ама знаете ли какви големи ръце имам? Размер D :lol:
fu4ko - специалист
Ми,само един панел ми е достатъчен.Не съм толко алчен.Два акумулатора само и работата ще стане.Останалото го имам. :drinkers: :lol:
saraneron - специалист
Изпиши му на човека един панел,с такава надежда и мерак очаква да се сдобие поне с 200 вата за апартаментчето!От мен една помощничка http://www.youtube.com/watch?v=Gcwc_FZZd2U!
fu4ko - специалист
В къща съм.Има място за повече ама един стига :lol:
hidrazin - майстор
Кофти, всички са на отчет по номера и се знае всеки от тези 104хил. на кое място стои. Пък си има и ред. Още аз не съм се докопал. :lol: Просто искам да си направя от тях едно навесче за купон. Ток не ща да правя. Просто да ги ползвам като материал. :cool:
:partyman:
  • 1
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 43

Тема "Соларна система за ток 1 kW захранваща бойлер с топла вода" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: