Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
fitnes___ - специалист
това което сътворих аз

Прикачен файл

image.jpg

Прикачен файл

image.jpg
fitnes___ - специалист
fitnes___ написа:
това което сътворих аз

Прикачен файл

image.jpg
batkotony - специалист
Ако ти е за първи път-добре,ако не е, казвай да почвам с критиките,за да не си повтаряш грешките... :)
fitnes___ - специалист
еми толкова сложен детаил ми е за парви път,приемам критики ако има с какво да ме научиш и ще се радвам за някой пениз:)
batkotony - специалист
Снимките са ти лоши,но това което забелязах е,че прекалено много се "натоварва" фолиото към краищата.Това е предпоставка за последващо набръчкване и отлепване от повърхността.За да се избегне още в началото при започване на апликацията се грее и разтята,за да има после от къде да се събере.Това фолио е много благодатно за пластични деформации,но и неговите качества си имат предел.При преопъване започва да се променя текстурата и се губи основния замисъл.Шарките на основния детаил и капачката се разминават (което не е кой-знае какъв проблем,но показва класа при изпълнението...).Надявам се си подгънал достатъчно в долния край... :)
fitnes___ - специалист
batkotony написа:
Снимките са ти лоши,но това което забелязах е,че прекалено много се "натоварва" фолиото към краищата.Това е предпоставка за последващо набръчкване и отлепване от повърхността.За да се избегне още в началото при започване на апликацията се грее и разтята,за да има после от къде да се събере.Това фолио е много благодатно за пластични деформации,но и неговите качества си имат предел.При преопъване започва да се променя текстурата и се губи основния замисъл.Шарките на основния детаил и капачката се разминават (което не е кой-знае какъв проблем,но показва класа при изпълнението...).Надявам се си подгънал достатъчно в долния край... :)
Последна промяна от fitnes___ на пон ное 26, 2012 12:32 pm, променено общо 1 път.
fitnes___ - специалист
fitnes___ написа:
batkotony написа:
Снимките са ти лоши,но това което забелязах е,че прекалено много се "натоварва" фолиото към краищата.Това е предпоставка за последващо набръчкване и отлепване от повърхността.За да се избегне още в началото при започване на апликацията се грее и разтята,за да има после от къде да се събере.Това фолио е много благодатно за пластични деформации,но и неговите качества си имат предел.При преопъване започва да се променя текстурата и се губи основния замисъл.Шарките на основния детаил и капачката се разминават (което не е кой-знае какъв проблем,но показва класа при изпълнението...).Надявам се си подгънал достатъчно в долния край... :)
fitnes___ написа:
batkotony написа:
Снимките са ти лоши,но това което забелязах е,че прекалено много се "натоварва" фолиото към краищата.Това е предпоставка за последващо набръчкване и отлепване от повърхността.За да се избегне още в началото при започване на апликацията се грее и разтята,за да има после от къде да се събере.Това фолио е много благодатно за пластични деформации,но и неговите качества си имат предел.При преопъване започва да се променя текстурата и се губи основния замисъл.Шарките на основния детаил и капачката се разминават (което не е кой-знае какъв проблем,но показва класа при изпълнението...).Надявам се си подгънал достатъчно в долния край... :)

Прикачен файл

image.jpg наистина в долния край е опънато повече ,но резервура е много гърбъв и крив и ме тормози яко но общо взето се справих ако даде някъв голям дефект ще го мъча пак...съвета ти да се нагрее апликацията и опане предварително е доста логичен ,но бях сам а и трудно търпя до мен при такива пипкави историии:) калникът не можах да го направя от два пъти можеби тябва да го застопоря на нещо да не ми шава.
batkotony - специалист
Да,хубаво е да се застопори детайла или да има още един чифт ръце,ако са квалифицирани се равняват на два чифта... :)
Започваш от средата и теглиш навън постепенно.Внимавай с прегряването...

Тема "фолиране на мотоциклет 3м фолио" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: