Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
EDI - майстор
Браво. :partyman: Виждал съм "майстори", които работят по-зле.Аз пък чакам да видя следващия проект.
iva6ki - специалист
Както казват тръгне ли жена и вода спиране нема... :-D
и аз очаквам следващия проект :wink:
NeLyTka - напреднал
ихиххи, ей изчервих се от тия "евали" ;)))
Без вас нямаше да се справя толкова добре, да знаете! Следващ проект не планирам скоро време, то не остана място от шкафчета и джвъчки вкъщи вече :), но със сигурност ще измисля някоя занимавка по-нататък :) Сега с нетърпение чакам да стане 17:30 да свърша работа и да отида да взема аквариумчето, но снимките малко по-нататък, тъй като нали знаете - рибоци не се слагат веднага :)
Гнус - крачета не планирам да има. Знам, че е за предпочитане да седи на земята и мисля да го оставя така. Снощи до 11 го "работих" :) Но пък бързичко стана - да, при все че мога да му отделям време само след 18:00 ... добре, че имам разбрани съседи и никой не дойде да ме набие, заради бормашината. Е, все пак след 19 не дупчех, с изключение на вчера. Вчера дупчих до 20:10 ... като последното дупчене(за дупката за кабелите) беше около 3-4 минути нон стоп...
svetliopi44 - Чирак...
Хм ... не е лошо да му сложите крачета.
Като миете пода с мопа ПДЧто бързо ще се раздуе и целият труд ще ви отиде по дяволите.
Gnus - специалист
svetliopi44 написа:
Хм ... не е лошо да му сложите крачета.
Като миете пода с мопа ПДЧто бързо ще се раздуе и целият труд ще ви отиде по дяволите.
Ммдааа. Аз сега така бера ядове с едни плоскости в кухнята, дето ги пуснах до земята без крачета. Като се допре мокро до тях, тичам със салфетка, иначе се надуват.
А и за нивелацията помагат.
NeLyTka - напреднал
Ще помисля за крачета тогава ... или поне за някаква постелка, която да обира влагата! По принцип не харесвам мебели с крачета и нито един от мебелите вкъщи няма. Засега за 2 години си перкам смело с мопа, като просто го изцеждам хубаво и внимавам покрай тях. До сега не се е подуло нищо, ама за беля баш под тоя шкаф да стане белята...
svetliopi44 - Чирак...
Ако толкова ви дразнят крачетата, минималното което може да направите е да сложите гумени или силиконови тапи.
Продават се по магазините.Така матерялът няма да има контактна повърхност с пода, а и няма да ги забелязвате.
NeLyTka - напреднал
svetliopi44 написа:
Ако толкова ви дразнят крачетата, минималното което може да направите е да сложите гумени или силиконови тапи.
Продават се по магазините.Така матерялът няма да има контактна повърхност с пода, а и няма да ги забелязвате.
Здравейте, нещо такова ще свърши ли работа? : http://lotostrading.com/subcat_products.php?subcat=272
А не мога ли да туря стериопор под шкафа? :))
Въпроса е, че довечера трябва да взимам аквариума след работа, имам уговорка вече, и да го слагам, за да се създаде азотен цикъл, утре пътувам и ако не го свърша довечера - няма кога. Чак другата седмица след Срядата - евентуално . Нямам никакво време да ходя отново до Практикер или Бриколаж, така че .. май ще си остане така ..
svetliopi44 - Чирак...
Сигурен съм че пътьом ще минете все през някоя железария и ще намерите ...
Изображение
Не е нужно да са тоно на тази марка.
Gnus - специалист
Най-доброто е винтови крачета, защото аквариумът изисква добра нивелация.
Ако подът е достатъчно равен, най-просто е с филцови самозалепващи се, но повечко, не само 4 по ъглите. Ще се запази безкраковата визия.

Тема "Шкаф за аквариум от ПДЧ !" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: