Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
nanko - специалист
То и за тази има, но не и в БГ. Трябва сам да си ги внасям.

Изображение

Изображение

Размери:
d (външен) = 30 см.
d (вътрешен) = 20 см.
h = 5 см.

Едрина на абразива: 46
Мога и калъп да им дам, само да има кой да ги прави.
angelfilev - специалист
nanko написа:
Към момента ефект никакъв. Никоя от посочените фирми не ми предложи това което ми трябва.
Не знам какво ти трябва и каква е целта. Сигурен съм, че това, което ти трябва се прави така, както почти всички абразиви. Ключовият момент е екипировка, респективно цена, щом не намираш нещо готово.
Мога да ти съдействам ако съм убеден, че си заслужава.

п.п. Извинявай, не видях последното ти съобщение. Има кой да прави в София. На лични ще ти дам координати, ако желаеш.
Обърква това, че искаш сам да правиш, а после някой да прави.
nanko - специалист
Първоначалната ми идея беше да си ги правя сам. Но като не знам рецептата, няма как. А колегите от форума ми предложиха вариант някой друг да ми ги прави.

Прати каквото имаш на лично. Всеки по-изгоден вариант от това да ги внасям ме устройва.
angelfilev - специалист
nanko написа:
Първоначалната ми идея беше да си ги правя сам. Но като не знам рецептата, няма как. А колегите от форума ми предложиха вариант някой друг да ми ги прави.

Прати каквото имаш на лично. Всеки по-изгоден вариант от това да ги внасям ме устройва.
"Металокерамика ООД" тел. 02 929 0181 /до обяд/.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
angelfilev написа:
"Металокерамика ООД" тел. 02 929 0181 /до обяд/.
Произвеждат абразиви?
nanko - специалист
angelfilev написа:
"Металокерамика ООД" тел. 02 929 0181 /до обяд/.
И от тук нищо. Препратиха ме към друга фирма, но от там се оказа, че произвеждат дискове с диаманти, а не магнезиални (така се казвали) абразиви.

Устройва ме и вариант да купя абразива на прах, щом рецептата е такава голяма тайна.
nanko - специалист
Вдигам пак темата. Тъй като в БГ не успях да намеря фирма която да ги произвежда, започнах да ги внасям от Турция, но е твърде много разправията, отделно митници и документи и предпочитам да не се занимавам с това. За това отново търся производител в България! Мога да предоставя калъп, защото единственото което искам е да бъде в същите размери. Може да бъде и от друг материал (стига да може да шлайфа плочи). Примерно като камъка челарка, но в друг размер.
nautilus33 - майстор
Здравейте,
темата е стара но да питам- гледам продават някакви камбани за ъглошлайф, Ф100, за мозайка. Дали вършат работа? И възможно ли е да изшлайфам качествено стълбището, което е покрито с мозайка, или няма шанс?

Тема "Как се прави камък за шлайфане на мозайка?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: