Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
vlado79 - специалист
Ако не става нищо от тях момчета казвайте да ги мятам за спрап щото хито знам кое му е + нито кое му е - на това от толкова жици...нито къде да вържа кондензатора :)
lov ако са калпави споделяй , контейнера ми е празен :)
lov - майстор
Не че са калпави ама друг ми трябва но е грях нещо което работи да се хвърля за скраб. Особенно двигатели и причината че нищо по ново няма да се измисли в близките години което да ги измести или да им промени конструкцията. А те ни хляб ни вода искат. Такава разсипия като нашата няма никъде по света.
hasko100 - специалист
Здравей, имам шмиргел от Перла 05 с малко приспособление и на високите обороти, върши работа.всеки стругар може да го направи, ако имаш интерес, ще кача някоя сника
Andri01 - майстор
Преди 4-5 дена имаше подобна тема. виж я!!
teon - специалист
...
hasko100 написа:
имам шмиргел от Перла 05 с малко приспособление и на високите обороти, върши работа.всеки стругар може да го направи, ако имаш интерес, ще кача някоя сника
...форума предполага такъв интерес...дай снимки да видим...
hasko100 - специалист
Качвам снимките, не съм си записал размерите, но не са фатални.Според наличните материали

Прикачен файл

SAM_1292.JPG

Прикачен файл

SAM_1291.JPG

Прикачен файл

SAM_1290.JPG Така изглежда монтирано
rum_sz - специалист
Не загрява ли двигателя при ,по голямо натоварване?
Andri01 - майстор
Направи му някакъв предпазител!!! Резервни части за ръце и глава все още няма по магазините :(.
alsted - майстор
Би ли обяснил как го виждаш реално опазването с предпазител и как евентуално би се получил инцидент поради липсата му? Основния недостатък от липсата на такъв, виждам в това, че хвърля в лицето ти абразивни и метални частици. Но ползването на маска или поне очила си е задължително и там спор няма.
Andri01 - майстор
Има надпис на надстройката на товарните кораби: "Safety first" . Виждал ли си какво става с камъка ,ако се пръсне? Даже и с маска ,гледката не е никак приятна! Е,все пак ти си решаваш,живота си е твой!
Последна промяна от Andri01 на съб мар 14, 2015 11:34 am, променено общо 1 път.

Тема "Шмиргел от мотор на перална..." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: