Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
Zdraveite,
Imam problem s moya passat b5 ot 1999 god. 1.8 125 k.s.
Problema e che imam problem s zapalvaneto na kolata. Kogato svetlinnite indikatori na tabloto ne svetyat s pulnata si sila kolata ne pali u obratno. Kogato zavurtya klyucha i indikatorite svetnata normalno kolata vednaga pali. Sledvashtia problem e po seriozen i e svurzan s oborotite. Kogato raboti kolata i e na myasto prosto ne zadurzha niskite oboroti normalno i ili se forsira sama bez da podavam gaz ili zapochva da trese kupeto vse edno prekusva kolata i v nyakoi sluchai prosto ugasva. V dvizhenie nyamam nikakuv problem i kolata si raboti normalno, uskoryava normalno no si e istinsko izpitanie kogato tryabva da spra ne svetofar da rechem:). I ponezhe zhiveya v chuzhbina puk tuk nyama maistori, a prosto podmenyat vsichko s novo i v ne malko sluchai se okazva che izobshto ne sa podmenili pravilnata chast, reshih da spodelya problema si tuk s vas i ako mozhe nyakoi da mi dade suvet ili nasoka kakvo da pravya. Mezhdu drugoto predi edin mesec hodih v edin serviz i mi izchistiha greshkite ot kompyutura i prez tozi mesec nyamah nikakuv problem dori i s paleneto. Do vchera kogato puk izobshto otkazvashe da zapali kolata. Davam na kontakt i svetva vsichko na tabloto no do tam. Pomislih che startera e zaminal, no dnes puk si zapali otnovo s klyucha taka che veche nyamam ideya kakvo se sluchva:).
gnt69 - майстор
Това е нормално не се притеснявай. :partyman:
E blagodarya za otgovora, no ne e tova koeto ochakvah i opredeleno me pritesnyava zashtoto sled edin mesec tryabva da mina okolo 2000 km s tazi kola do bg.
MamaMy - майстор
Мисля, че знам къде му е болката на пасата. Ако се разтърсиш из интернет ще намериш решение. Ако обаче не ти се разправя защото те мързи или имаш много работа (означава, че изкарваш пари), съм склонен да помогна срещу заплащане. Това са новите правила на форума. Естествено понеже няма ценоразпис, всеки си оценява услугите както желае. Това инфо се намира за една вечер максимум две. Значи две надници по 20 евро е нормална цена. Ако си съгласен ще ти пратя сметката на лично съобщение. :)
ivanovbg - майстор
Може и да ти помогна ако те прочета... :? Това че си у чужбинско не значи ,че не можеш да пишеш на български! Ако не, поне пиши на английски, немски, френски .... или поне на някакъв език. Срамота - излезнахте от България и забравихте Кирил и Методи!
:partyman:
E Ivanov kato ne ''mozhesh da me prochetesh'' si e tvoi problem. Prichinata poradi koyato pisha na latinica e zashtoto prosto nyamam kirilica na telefona. Puk prichinata da resha da ti otgovorya e zashtoto ot takiva kato teb tolkova mnogo mi e dotegnalo che ideya si nyamash. Golemi ste rodolyubci nyama shto. Misleh che shte otkriya nyakakva pomosht ili suvet tuk no yavno sum se oburkal i nyamam vreme i zhelanie da se zanimavam s gluposti i s takiva rodolyubci kato teb
DundyTheCroc - майстор
Извинявай, ама какъв е този телефон, от който хем можеш да четеш форума, хем не можеш да му сложиш кирилица? Кажи на каква ОС е и съвсем безплатно ще ти кажа какво да си инсталираш, та да станеш по-четлив :-D
Чираче - майстор
А пък на мен ми е писнало от Ренегати, които са забравили Родината си.
По твоя въпрос - иди в специализиран сервиз за пасатори. :? Ама там се плаща. И тук вече се плаща за съвети.
kalpev - специалист
OFFTOPIC:
Слушай, velichkov75. Ако си беше направил труда да прочетеш правилата като си се регистрирал тук, щеше да видиш следното:

т.4 Пишете на кирилица. Пишете на български. Допуска се изключение за имена и изрази, които нямат пряк превод на български. Пишете граматически правилно. Използвайте средствата за графично оформление на текста, като емотикони, начертание, цвят и др. пестеливо и оправдано. Пишете с главни и малки букви.

Ако сега имаше някой админ или модератор като хората, щеше да те е отсвирил, че си в разрез с правилата още преди да си казал "бау", а не да продължаваш да се пъчиш на маймуница. Ама няма вече...почиват си хората, щото не им се плаща за извънреден труд през уикенда.
ivanovbg - майстор
velichkov75 написа:
E Ivanov kato ne ''mozhesh da me prochetesh'' si e tvoi problem. Prichinata poradi koyato pisha na latinica e zashtoto prosto nyamam kirilica na telefona. Puk prichinata da resha da ti otgovorya e zashtoto ot takiva kato teb tolkova mnogo mi e dotegnalo che ideya si nyamash. Golemi ste rodolyubci nyama shto. Misleh che shte otkriya nyakakva pomosht ili suvet tuk no yavno sum se oburkal i nyamam vreme i zhelanie da se zanimavam s gluposti i s takiva rodolyubci kato teb
Аз мога, даже и пасата мога да оправя, но не искам да помагам на тъпи келемета дето не си дават труда да пишат правилно и са отишли да мият чинии и кенефи, щот не са кадър за друго. В България за такава работа се плаща много малко и затова мигрирате. Нещастници :finga:

Нали се сещаш,че пасата е чужбински и излиза че тези дето са го измислили не могат да ти го оправят. Или май не ти стига заплатата от кенефите да си го оправиш в сервиз! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
:partyman:

Тема "vw passat b5 1999" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: