Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
kak se preinstalira Nokia N 80,някой може ли да ми каже,да ми помогне.
bobii - специалист
Нокиите от тези модели, ако не се лъжа, са с операционна система Симбиан. Преинсталацията им беше нещо от рода на комбинация на копчета по клавиатурата. Сякаш беше заложено в тях и ти просто трябва да го направиш. Пробвай със форума all4smartphones.com Преди, когато имаш симбиан телефон, ползвах форума, полезен е. Дано съм бил полезен
nautilus33 - майстор
Има си специален софтуер за това. Мисля, че се казваше феникс или нещо подобно. Проблемът обаче е, че сайтът, от който се сваляха фърмуерите за нокиите, вече не работи. Поразрови се из гугъл- мисля, че имаше още един сайт с фърмуери.

ПП защо искаш да преинсталираш?
Aneta K. - помощник
Честно казано изобщо не знам какъв е Н80, като телефон и дали изобщо си заслужава преинсталирането.
Аз искам да попитам - сега, след като нокия станаха Microsoft и работят с ОС Windows Phone 8.1 по-различни ли са приложенията? В момента тече реклама на Lumia 650 и изглежда доста добре, но пък XL версията е 1200лв. Този ми се струва ок, като цена, големина на дисплея и показатели http://www.premiummobile.bg/nokia-lumia-735.html. но не знам дали ще ме удобно да работя с друга ОС Изобщо, по-добри ли са смартфоните на майкрософт от андроид устройствата? И има ли разлика изобщо?
nautilus33 - майстор
Aneta K. написа:
Честно казано изобщо не знам какъв е Н80, като телефон и дали изобщо си заслужава преинсталирането.
Аз искам да попитам - сега, след като нокия станаха Microsoft и работят с ОС Windows Phone 8.1 по-различни ли са приложенията? В момента тече реклама на Lumia 650 и изглежда доста добре, но пък XL версията е 1200лв. Този ми се струва ок, като цена, големина на дисплея и показатели http://www.premiummobile.bg/nokia-lumia-735.html. но не знам дали ще ме удобно да работя с друга ОС Изобщо, по-добри ли са смартфоните на майкрософт от андроид устройствата? И има ли разлика изобщо?
То, вече пуснаха и Уин 10, при който приложенията за смартфони, компютри и лаптопи, ще са едни и същи и ще могат да се инсталират на всички устройства с Уин 10. Обаче не знам дали ъпдейта го има за България. Иначе има разлика, най-вече в потребителския интерфейс. Съответно и приложенията се свалят от другаде, но общо-взето изглеждат по горе-долу същия начин. За 650ХЛ ли казваш, че е 1200лв?! Най-добре виж клипчета в ютюб на въпросния телефон, за да ти стане по-ясно.
Бих ти препоръчал, ако намериш отнякъде, вотра ръка( нови мисля, че по-трудно се намират) Лумиа 1520 или 1020. Първият е с голям дисплей, втория с по-малък, но със супер камера. Ако си се запалил по Лумиа естествено. Доколкото знам батерите на 640,650 държат доста.
Справи ли се, колега? Ако не, да търсим някакво решение :)
nanobanano - специалист
Зависи от проблема с телефона.Един хард ресет върши работа,все едно е преинсталиран,не е просто връщане на заводските настройки.В ютуб има достатъчно клипчета,но зависи каква е целта на колегата.

Тема "как се преинсталира Nokia n 80" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: