Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
шоп - майстор
zz_stefanov написа:
С колко вата ви е мотора за виброто. :)
:? :? :? срам ме е да кажа 2,2 киловата. Супер голям и тежък, но преди 20 години това съм имал под ръка.

Иначе, удачно е по-маломощен мотор. Просто няма натоварване освен на лагерите. Затова бих препоръчал стар ел. мотор с чугунен корпус и по-дебел изходящ вал.
gogo7777 - майстор
А разствора какъв е? По спомен се добавя пластификатор, С-200, мраморно брашно и/или/ кварцов пясък, боя /по желание/. За вибро масата са дадени верните съвети. :)
Гост - специалист
gogo7777 написа:
А разствора какъв е? По спомен се добавя пластификатор, С-200, мраморно брашно и/или/ кварцов пясък, боя /по желание/. За вибро масата са дадени верните съвети. :)
На C200 не му е мястото там. Мина времето, когато на всичко слагахме C200... (То и друго нямаше)
При сегашното ниво на развитие на химията в строителството и наличието на модерни материали-пластификатори и какви ли не добавъчни материали- да слагаш C 200 ???
gogo7777 - майстор
Като емулгатор, С200 или С300 не е излишно..... :wink:
Приятели,какъв е точно метода за вибриране на градински бордюр ,без поява на шупли (дупчици) благодаря предварително :partyman: сместа си ми е готова , редичък бетон по рецепта на бетонов възел.

Тема "Калъп за плочки" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: