Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
Здравейте,

От край време ми се иска да си направя вратичка за камината ми в хола. Размерите на отвора са 70х50 см. Трябва да бъде със стъкло японска керамика.

Моля за съвет къде в София могат да ми направят или поне заварят вратичка. Ако имате идея и как да я направя сам (след като някой ми направи рамката) ще съм благодарен.

Ще пусна и повече информация и снимки на камината довечера.

Поздрави
Веселин
VLADO66 - майстор
На вратичката трябва да и се направи рамка. Виж в Камини център http://kaminicenter.com/contacts/
Здравейте,

оказва се много трудно някой да ми направи вратичка - не мога да си намеря изпълнител.
Моля съветвайте къде да поръчам - имам си проект и как да изглежда, само ми трябва изпълнител...

Пробвах с камини център, но те не правят вратички по поръчка. Поръчах си при Камини Германт, останах изключително разочарован от обслужването и предпочетох да ми върнат парите и да не работя с тях.

Трябва ми някой, който да изработи вратичката:

Изображение

Изображение

Поздрави,
Веселин
Намери ли се някоя фирма която да направи вратата?
vpminev написа:
Здравейте,

оказва се много трудно някой да ми направи вратичка - не мога да си намеря изпълнител.
Моля съветвайте къде да поръчам - имам си проект и как да изглежда, само ми трябва изпълнител...

Пробвах с камини център, но те не правят вратички по поръчка. Поръчах си при Камини Германт, останах изключително разочарован от обслужването и предпочетох да ми върнат парите и да не работя с тях.

Трябва ми някой, който да изработи вратичката:

Изображение

Изображение

Поздрави,
Веселин
Здравей,предстои ми да си зидане камина,би ли помогнал с размери,инфо за въздуховодите,някаква схема и най-вече,за вратичката-не намалява ли КПДто ?
Ще ти бъда благодарен за съвет от първа ръка дето се вика,щото на теория много е лесно,друго си е от практика!
Благодаря ти предварително!
Чираче - майстор
vpminev написа:
Здравейте,

оказва се много трудно някой да ми направи вратичка - не мога да си намеря изпълнител.
Моля съветвайте къде да поръчам - имам си проект и как да изглежда, само ми трябва изпълнител...

Пробвах с камини център, но те не правят вратички по поръчка. Поръчах си при Камини Германт, останах изключително разочарован от обслужването и предпочетох да ми върнат парите и да не работя с тях.

Трябва ми някой, който да изработи вратичката:

Изображение

Изображение

Поздрави,
Веселин
Снимките не се виждат, поне при мен.

Тема "Вратичка за зидана камина" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: