• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9
Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
Чираче - майстор
Аз свърших бетоновите дейности. Но не смятам да си продавам бетонобъркачката.
theagent - специалист
maleeeestrax написа:
Подлежи на ремонт а и вие няма бетонови възли да отваряте. :rock:
То хубаво, че подлежи на ремонт, ама да трябва да ремонтираш нещо веднага след като го извадиш от кашона много по руски ми звучи ... :mrgreen:

Днес пак ги гледах руските и ми направи впечатление следното:
- На 200-литровата колелото за въртене на бурето нещо мнооого тъничко са го направили. Най-тънкото от всички изложени бетонобъркачки, в т.ч. е по-тънко и от колелото на по-малкия модел на същата фирма. Доста паянтово изглежда и е по-неудобно за хващане;
- "Педалът" за фиксиране на положението на бурето идва твърде високо и ще е неудобен при работа. Предполагам, че е използван същият лост, както и при по-малкия модел, който обаче е по-нисък;

На всичкото отгоре, трябва да се внимава как се натиска фиксаторът, защото лостът може да се измъкне от горния водач. В същност, жената се изхитри да го направи това при проба как работи този механизъм на по-малката бетонобъркачка. :) Ако това се случи по време на работа, човек може да се окаже принуден с една ръка да държи пълно буре с бетон, докато се опитва с другата да натика фиксатора обратно на мястото му.
maleeeestrax - специалист
За тия пари това се предлага.Като искаш качествен продукт Чирачето ти е показал как се прави. :rock:
plamen6703 - майстор
Купил съм си такава бетонобъркачка http://www.argo-market.com/Products/Details/690 на цената на 5 кубика бетон. Забъркал съм не знам колко много кубика бетон и то почти винаги сам... не ми се налагало да търся гаранция и сервиз, а съм я товарил здраво... Сега да реша да я подаря на някой, пак ще съм на печалба от работата, която ми е свършила и парите, които ми е спестила за бетоновози и не само....
theagent - специалист
maleeeestrax написа:
За тия пари това се предлага. ...
Факт! Въпросът е като се взима, да не е най-голямата пръчка, та да може човек да си свърши работата, а не да се занимава с ремонти и сервизи. Иначе качествените изделия са едни пари, които не си струват, ако не смяташ да изкарваш пари с тях.
kr1100 - майстор
plamen6703 написа:
Сега да реша да я подаря на някой, пак ще съм на печалба от работата,
Първи се записвам в списъка.
Чираче - майстор
plamen6703 написа:
Купил съм си такава бетонобъркачка http://www.argo-market.com/Products/Details/690 на цената на 5 кубика бетон. ....
Извинявам се, но тая купешка пръчка и да ми я подаряваш, не я искам. Моята е в пъти по-добра. :lol:
plamen6703 - майстор
kr1100 написа:
plamen6703 написа:
Сега да реша да я подаря на някой, пак ще съм на печалба от работата,
Първи се записвам в списъка.
Ще те имам предвид, но пътните по доставката ще са за твоя сметка :) Макар и много ползвана като си свършиш работа ще може да я подариш на друг след теб да я ползва, а може и да я показваш как за нищо пари си взел нещо, което върши много добра работа. Не е като на бетонов възел, но ако ти трябва бетонов възел няма да искаш такава бетонобъркачка :)
zz_stefanov - майстор
Чираче написа:
plamen6703 написа:
Купил съм си такава бетонобъркачка http://www.argo-market.com/Products/Details/690 на цената на 5 кубика бетон. ....
Извинявам се, но тая купешка пръчка и да ми я подаряваш, не я искам. Моята е в пъти по-добра. :lol:
Темата не е за ядрени реактори :lol:
Чираче - майстор
zz_stefanov написа:
Темата не е за ядрени реактори :lol:
:lol:
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9

Тема "Бетонобъркачка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: