Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
djendov - специалист
И на мен не ми излизат снимките, а се интересувам от тоя механизъм. Защо не я напишете тая фирма. Явно ще е полезна за много хора. Какви ли не тъпаци влизат и си правят реклама, а ние ще крием полезната информация.
SEV - специалист
Фирмата се казваше Кондор Метал,офиса им е до жп.гарата във Варна.Имам им и телефон 0 осем осем 777 осем 65 три.Фирмата не е моя,ползвал съм услугите им,много коректни.Снимките от вратата на моя френд, липсват в темата,при интерес бих го помолил да ми ги прати пак или да му отида на гости :drinkers:
djendov - специалист
SEV написа:
Фирмата се казваше Кондор Метал,офиса им е до жп.гарата във Варна.Имам им и телефон 0 осем осем 777 осем 65 три.Фирмата не е моя,ползвал съм услугите им,много коректни.Снимките от вратата на моя френд, липсват в темата,при интерес бих го помолил да ми ги прати пак или да му отида на гости :drinkers:
Благодаря, на мен ми е полезно!
Здравейте,
искам да попитам SEV, дали случайно има представа неговия приятел колко пари е дал за вратата (само механизма ли е платил или заедно със дървесината)???
а може и другите колеги дето казаха че ще възползват от въпросната фирма да кажат какво ще струва.
Мисля, че на всички ще им е любопитно, каква е разликата в цената за нещо, българска изработка и тези (китайските), дето автора на темата показва в началото.
SEV - специалист
oleg4o7777 написа:
Здравейте,
искам да попитам SEV, дали случайно има представа неговия приятел колко пари е дал за вратата (само механизма ли е платил или заедно със дървесината)???
а може и другите колеги дето казаха че ще възползват от въпросната фирма да кажат какво ще струва.
Мисля, че на всички ще им е любопитно, каква е разликата в цената за нещо, българска изработка и тези (китайските), дето автора на темата показва в началото.
Сега прочетох,ще питам какво е струвало и ще пиша.

Тема "Механизъм за плъзгаща врата" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: