Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
Привет! Спешно ми трябва майстор за плочки в новоизградена баня. Намирам се в с.Браниполе, Пловдивско. Ако може и за една седмица да приключи, ще съм много доволна.
Chefo77 - майстор
Не искам да те разочаровам, но по това време на годината кадърните майстори обикновено са ангажирани поне за месец напред.
Успех!
Чираче - майстор
Chefo77 написа:
кадърните майстори обикновено са ангажирани поне за месец напред.
Успех!
Мит от гилдията. :lol: Тук не търсете майстор. Купете си в-к Марица, и ще намерите.
vlax - майстор
Кой набор сте?
Chefo77 - майстор
Чираче написа:
Chefo77 написа:
кадърните майстори обикновено са ангажирани поне за месец напред.
Успех!
Мит от гилдията. :lol: Тук не търсете майстор. Купете си в-к Марица, и ще намерите.
Направо си вдлъбнат, да го знаеш ...
Добрите майстори не рекламират в "Позвънете". Вече е ясно защо мразиш майсторите - ми щото ги избираш от вестник с безплатни обяви. Все едно да се жалваш, защо няма свестни жени, като избираш измежду онези от околовръстното.
Чираче - майстор
Chefo77 написа:
Направо си вдлъбнат, да го знаеш ...
.
Минаваш всякакви граници на добрия тон. Много си малък, за да ми правиш характеристика. Айде у лево :lol:
Andri01 - майстор
Прав е Чефо! Аз си изпатих с един такъв! Е,и между тях има свестни,но добрите майстори си имат клиентела,която се разширява и но не чрез вестника!
Pooh - майстор
Чираче написа:
Chefo77 написа:
Направо си вдлъбнат, да го знаеш ...
.
Минаваш всякакви граници на добрия тон. Много си малък, за да ми правиш характеристика. Айде у лево :lol:
А освен вдлъбнат си и нагъл ...
Точно ТИ да говориш за добър тон ... явно радиацията не прощава.

П.П. Та кога викаш, ще започнеш да се изказваш по теми от които разбираш?
Чираче - майстор
Ами няма как да се харесвам, щом преча на бизнеса Ви. :? Аз и на задна скорост да включа, не можете да ме стигнете :lol: Ама важно е да се плюе.
Chefo77 - майстор
За характеристиката няма възраст. Смятай колко си зле, щом и за малките си прозрачен. У лево можеш да кажеш на сина си, съжалявам го момчето - сигурно много го е срам от теб. И явно много обичаш да включваш на задна, това след срещата с Вежливия лос ли?
На ничий бизнес не пречиш, пречиш на автора, като му даваш надежда да си намери читав майстор във вестник с безплатни обяви. Жътва е сега, но ти откъде да знаеш... Ще намери някой алкохолик, който по твоята логика трябва да е супер майстор, ще си остави ръцете като на твоята къща и ще плаче. Но тогава Чирачето ще протрие доволно ръце, защото виж - всички са маскари.

Тема "Спешно! Майстор фаянсаджия!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: