• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9
Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
plamen64 - напреднал
Направих си един запазан байк - моторизиран като му сложих 60 кубиково двигателче . Отне ми 2-3 дни но пък се получи добре . Качвам го горе на балкона , само резервара не трябва да е пълен до горе , що то като вдигна в ансаньора капе бензин . Двигателчето е китайско но е доста карествено . Харчи ми 2 л. на 100 км . Има всичко необходимо за монтаж и раководство .Аз го взех от този сайт : http://motobikebg.atwebpages.com/
Някой ако има въпроси пише .

Прикачен файл

Image0319.jpg
Image0319.jpg (85.77 KиБ) Видяна 13136 пъти
Pecatacool - специалист
Какви са ти впечатленията от двигателчето?
Колко килограма тежиш, с каква скорост караш, как се представя в баирите?
plamen64 - напреднал
аз съм 76 кг. (с дрехи ) Двигатеточето ме вози дмн. добре . няма проблеми по байрите , Качвам в Ю. парк без проблем , но винаги може да му помогна с педали колкото да поеме . Казват че вдига над 50 км . но аз не смея все пак е колело . 40-45 км. е достатачно
kretio74 - специалист
Само,че май искат "М" категория и регистрация.
plamen64 - напреднал
НАРЕДБА I-45/24.03.2000 Г. ЗА РЕГИСТРАЦИЯТА И ОТЧЕТА НА МОТОРНИТЕ ПРЕВОЗНИ СРЕДСТВА И НА РЕМАРКЕТАТА, ТЕГЛЕНИ ОТ ТЯХ
Издадена от министъра на вътрешните работи, обн., ДВ, бр. 31/14.04.2000 г., в сила от 14.04.2000 г., изм., бр. 48/ 14.05.2002 г.
I. ОБЩИ ПОЛОЖЕНИЯ
Чл. 1. (1) Тази наредба определя условията и реда за първоначалната регистрация, промените в регистрацията и отчета на моторните превозни средства и на ремаркетата, теглени от тях, собственост на български физически и юридически лица.
(2) Не подлежат на регистрация по реда на тази наредба:
1. тролейбусите;
2. верижните, строителните, селскостопанските и другите самоходни машини;
3. моторните превозни средства, предназначени за състезания по затворен маршрут;
4. велосипедите с допълнително монтиран двигател;
5. инвалидните колички с двигател.
NeoBoss - специалист
това че не подлежи на регистрация според мен незначи че не ти искат категория въпреки че за 60 кубика трябва да е А категорията но понеже не се регистрират няма как да се знае :)... още не са се появили етусиасти които да сложат 200цц на колело зада пооправят наредбите хахаха.

сподели колко пари ти излезна , на сайта пише че вдигат 30км/ч не говориме за понанадолнище там и 70 ще вдигне. Иначе не е ложо аз не съм и вен щот това няма спиране :)
plamen64 - напреднал
Твова двигателче го взех за 250 лв. 60 - кубика , и ми го докараха безплатно ( това го има в офертата ) разгледах го и тогава го платих . Има и оферта за монтаж , но аз си го сложих сам и спестих 70 лв. не е трудно , обдаих им се за съвети - дават ги БЕЗТЛАТНО !
NeoBoss - специалист
а колко пари ти дадоха за реклама :-D :-D :-D :-D
hristo_k1984 - специалист
Xaxa и аз си взех такова преди седмица,само че по-големият мотор(80cc) и съм много доволен от това което показва до момента.Все още го разработвам и още не е достигнало пълната си мощност,но баирите ги взема с лекота.50 км си ги прави но както каза колегата -все пак е колело.
Прикачен файл:
16092011(001).jpg
bulhomes2 - майстор
Абе, с това май можеш да пиеш и да си караш, а?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9

Тема "Велосипед байк с двигателче" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: