Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
сръчен - специалист
Чудя се като какво може да се произвежда.Работилничката ми е домашна и е много малка.В момента имам под ръка следния инструмент-колонна бормашина,лентов шлайф,ъглошлайф и разни дребни неща като ножици , отверки , шкурки , линии , моливи , четки , ножовка...Мислих да правя радио управляеми модели,но стигнах до извода ,че пазара в България е прекалено малък.И става все по-малък.Отказах се.Вие мислили ли сте да произвеждате нещо?Ако темата не е на правилното място се извинявам.
inspo - майстор
Виж това viewtopic.php?t=57170
maleeeestrax - специалист
Можеш да произвеждаш оръжие и има пазар извън България. :rock: :rock:
сръчен - специалист
inspo благодаря,ще я прегледам.
maleeeestrax трябват машини за металообработване а аз нямам под ръка такива.Също не мога да си позволя да купувам,поне на този етап.А и май не е толкова лесно,в смисъл предполагам ,че трябват някакви разрешитилни,все пак е оръжие.Другото което е направеното трябва да може да се продава в България.
Издислав - напреднал
Можеш ли да произвеждаш евтино малки метални кутийки?
gnt69 - майстор
tsenkov написа:
какви?
Как какви български метални. :partyman:
сръчен - специалист
Издислав написа:
Можеш ли да произвеждаш евтино малки метални кутийки?
Нямам инструмент за обработване на метал.С това което имам може би мага да правя нещо от дърво.
Издислав - напреднал
сръчен написа:
Издислав написа:
Можеш ли да произвеждаш евтино малки метални кутийки?
Нямам инструмент за обработване на метал.С това което имам може би мага да правя нещо от дърво.
Можеш ли да сметнеш колко време и колко ще струва като труд и материали да се направи дървена декоративна каручка за цветя на двора?
Знам къде има търсене на такива извън България,стига да са направени добре и да могат да се разглобяват и сглобяват бързо и лесно с цел ниски транспортни разходи.
Поздрави
Чираче - майстор
Издислав написа:

Можеш ли да ....Поздрави
Чудно, защо не си избра ник ФИКИ?

Тема "Нещо което може да се произвежда?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: