Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
AGK
Здравейте!

Налага ми се да си купя виброшлайф. Ползването на този уред ще бъде САМО за домашни цели. Тук и там по апартамента , но не така често.
Моля ви за съвет какво да си взема. Мощността от 250 W до 300 W достатъчни ли са за домашни епизодични дейности?
А , марките или както някой сега използват българската думичка "бранд": Raider, BauKraft, RTR или Einhell трябва ли да са обект на моето внимание за покупка? Дайте съвет от къде да се вземе тази машинка.
Моля Ви за Вашето мнение, което е важно за мен.
Благодаря за вниманието!
Поздрави и приятен хладен ден! :-D
preslav - майстор
Щом ще е тук-там по апартамента и няма да е толкова често всяка една от марките ще ти свърши работа. Скоро ще установиш че виброто няма нищо общо с истинското шлайфане, а когато се поналовчиш можеш да минеш към нещо по-скъпо. 250 вата ще са ти предостатъчни, макар, че моята играчка е наполовина и до сега нищо не съм свършил с нея.
Lisko - майстор
Една грешка която аз правех в началото. Купувах си листове шкурка, режех ги на 3 и всяко парче ставаше за шлайфа. Дотук добре - и сега така правя, но грешката беше че купувах шкурка за "ръчна употреба". След това взех да купувам шкурка "за машина" и още не съм хвърлил първото парче. Съсвсем друга работа си е. Преди това се изхабяваше много бърже.

Тема "Избор на виброшлайф" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: