• 1
  • 2
Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
Здравейте. Искам да си направя рулетка за мерене. Или поне да разбера как точно се сглабя механизма й. Макара - добре, пужина - добре, но как, какво, защо и т.н. Благодаря предварително! :yawinkle:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
stroylux написа:
:)
Все пак:
....
Ей, не разваляй кефа на момата! Събери си акъла и поддържай разговора :mrgreen:
maleeeestrax - специалист
А колко дълга искаш да е рулетката защото ако е над 50м. ще ти трябва пружина от танк и има проблем с разграфяването ама не е много сложно.Скоро ще трябва всичко сами да си правим като Северна Корея унищожи Китай.Аз в момента се опитвам да направя презерватив. :rock:
Чираче - майстор
maleeeestrax написа:

.Аз в момента се опитвам да направя презерватив. :rock:
На Коледа запази дебелото черво от свинята, с повечко сол. При ползване обезсоли половин час преди употреба. :lol: :lol: :lol:
Andri01 - майстор
Тц! ППР -диаметъра зависи от размера...на момата, с лепачката-една капа на края и това е! Твърдо и сигурно! :)
Pooh - майстор
Andri01 написа:
Тц! ППР -диаметъра зависи от размера...на момата, с лепачката-една капа на края и това е! Твърдо и сигурно! :)
Хитро! Можеш и да оставиш момата ... на самотек (колко точна дума за случая), ако имаш по-важни бизнес дела ... като бира с приятели.

П.П. :? Само се чудя, как ще си го прибираш в портфейла ... :?
nikolson - майстор
Тия неща се правят от овчи черва.
zmiori - специалист
maleeeestrax написа:
А колко дълга искаш да е рулетката защото ако е над 50м. ще ти трябва пружина от танк и има проблем с разграфяването ама не е много сложно.Скоро ще трябва всичко сами да си правим като Северна Корея унищожи Китай.Аз в момента се опитвам да направя презерватив. :rock:

За ко тий тоз презерватив?
Дай момата тука, никога няма да забременее от теб.
maleeeestrax - специалист
То др. Zmiori и ти не можеш да забременееш но търсиш някой да ти удари едно ренде с по-едра стружка. :rock:
  • 1
  • 2

Тема "Как да си направя рулетка?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: