Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
zz_stefanov - майстор
nеwage написа:
Andri01 написа:
Света ще се свърши,глупаците - не! Имам един комшия тука/ бивш сандък във ВМФ / дето твърди,че дирята след самолетите е от разпръскване на отрови :-D :-D :-D . И нищо не може да го убеди,че това е просто физика! Че и тази тъпня със заземяването е подобна! " Не е луд който изял баницата,луд е който му я дал"! :axe:
Въпросните следи ги бях видял в Канада преди още 19 години, преди в България някой да е чул за такова нещо. Не само ги видях, но ми обясниха какво са. Тогава за първи път чух думата chemtrails.

Работата ми в България е свързана с пребиваване на открито. ПЪРВИТЕ СЛЕДИ В НЕБЕТО, КОИТО СА СЪЩИТЕ КАТО КАНАДСКИТЕ - ОСТАВАТ И СЕ РАЗЛИВАТ - ЗАБЕЛЯЗАХ ГОДИНА СЛЕД ВЛИЗАНЕТО НИ В НАТО. Преди това нямаше - най-отговорно го казвам!
Същите ги имаше и при соца. Оставяли са ги дори и мощните самолети по времето на 2рата световна. Нямаше кой да гледа в небето тогава ли. Е вярно по малко се летеше.
Аман от обладани от световната конспирация.
Най ми е смешно, че хора които приказват че сме в матрицата са най заклещени в нея :)
hidrazin - майстор
nеwage написа:
...ЗАБЕЛЯЗАХ ГОДИНА СЛЕД ВЛИЗАНЕТО НИ В НАТО. Преди това нямаше - най-отговорно го казвам!
Ми да си гледал - и преди това пак ги имаше. Помня ги от много малък някъде 70-те години.
Имаше ги и преди това - най-отговорно го заявявам. И ся кво?
:partyman:
Keresteliev - специалист
hidrazin написа:
nеwage написа:
...ЗАБЕЛЯЗАХ ГОДИНА СЛЕД ВЛИЗАНЕТО НИ В НАТО. Преди това нямаше - най-отговорно го казвам!
Ми да си гледал - и преди това пак ги имаше. Помня ги от много малък някъде 70-те години.
Имаше ги и преди това - най-отговорно го заявявам. И ся кво?
:partyman:
E kak кво?

Малко е детито, отде да знай квой било?

п.п. Пък и що ли муй да учи физика, сураттефтеря е по-важен!

:lol:
Krass - майстор
Ааа, ръсят здраво с литий. Ей тука на кариерата го копаят с багерите, и камионите го карат директно в Брюксел на летището :lol: :lol: :lol:
kolev_k - специалист
maleeeestrax написа:
всеки човек ще живее по-добре ако си наръга 60см. парче медно желязо? :rock:
Ей тоя термин"медно желязо"за пръв път го чувам/чета.Бе чете ти си учебниците бе хора!

Тема "Заземяване в бита - решение на много здравословни проблеми" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: