Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
Имам проблем-не мога да си пусна радиото на Нисан Микра. Колата е нов внос и няма никаква книжка, в която да е описано. На екрана изписва да се изчака 1 час, но след този час ... пак същото. Как да действам като дори нямам и кода ;)
plamen6703 - майстор
LinaM написа:
Имам проблем-не мога да си пусна радиото на Нисан Микра. Колата е нов внос и няма никаква книжка, в която да е описано. На екрана изписва да се изчака 1 час, но след този час ... пак същото. Как да действам като дори нямам и кода ;)
Като посетиш сервиз за ремонт на аудио техника. За жълти стотинки ще ти решат проблема :)
Ако си от Локомотив Сф може да пробваш и тук :wink: https://www.radio-code.co.uk/nissan-radio-codes.html :partyman:
А къде трябва да намеря този код :rolleyes:
plamen6703 - майстор
В аптеки "Марешки",там има всичко :-D Огледай по кутията на радиото и ако нищо не намериш нищо мини на другият вариант :wink:
MrMurdjo - майстор
На моя Нисан, който купих преди много време и вече го няма, кодът беше на стикерче, залепено в жабката.
kuger - майстор
Дадоха ми радио от Форд, естествено кодирано. Направих си регистрация във форума им, бяха много любезни, радиото вече си работи.

Та, виж в Нисан форума, ако не става попитай в Рено форума. Има си програмки, дори и за смартфони за разкодиране. Само че, ще трябва да сваляш радиото, на стикерите има инфо, което е нужно за разкодирането.
nikolovvd - майстор
За разкодирането е нужен серийния номер на самото радио, който се намира на стикер върху корпуса.
За някой има 2 кода за разкодиране. Единият е стандартния код, а другият анулира тази функция, т.е. в бъдеще след изключване на акумулатора, радиото няма да се заключва и да ти иска код.
Преди 10-15 години имах цяла флашка с подобни програми за разкодиране, но и да ме убиеш не мога да се сетя къде са.

Тема "Радио на Нисан микра" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: