• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
Инж. Боян Витлямов - специалист
Нямам котка,а и тоя дивак едва ли ще я остави на спокойствие ако имах :). Таванското помещение е склад за чувала с храната и нещата му.
tzetz009 - специалист
Помисли за електрическо отопление за зимата отсега , да не останеш разочарован от самолапно изкопана дупка отдолу под мезонета :-D :-D :-D ! При мен така се получи на горе - долу същата кубатура ! ( Ник'ъв бизнес , просто лично !!! :cool: )

:partyman: :partyman: :partyman:
Чираче - майстор
А климатик за лятото предвидил ли си? И да не забравиш соларен панел с бойлер за топла вода за душа!!! :lol: И нощна лампа ще е нужна. :?
tzetz009 - специалист
нед авг 19, 2018 8:23 pmЧираче написа:
А климатик за лятото предвидил ли си? И да не забравиш соларен панел с бойлер за топла вода за душа!!! :lol: И нощна лампа ще е нужна. :?
Ако имаш нещо против моето мнение - НА ЛИЧНИ !!!!!
$:? Нещо става с моя телефон ( или "софта" тук) ! След шестия опит започвам да пиша ! И "облика" от стар на нов на стар не се сменя :?$
Инж. Боян Витлямов - специалист
нед авг 19, 2018 8:05 pmtzetz009 написа:
Помисли за електрическо отопление за зимата отсега , да не останеш разочарован от самолапно изкопана дупка отдолу под мезонета :-D :-D :-D ! При мен така се получи на горе - долу същата кубатура ! ( Ник'ъв бизнес , просто лично !!! :cool: )
Какво е кучето на което му е било студено?Мойто е немска овчарка,а те нямат никакъв проблем със студа.Къщата наистина е голяма ,но е съобразена с размерите му.Вътрешното пространство е 90см ширина на 90 см височина на 130см дължина.Всички стени,пода и тавана са с 7см стиропор за изолация.Мисля,че ще му е добре,но тепърва ще видим.


:partyman: :partyman: :partyman:
tzetz009 - специалист
:) При мен е друго положение . В посока север-североизток са четири дворни места без постройки ! Северняка ме брули здраво плюс бонус преспи до сливиците от южната страна на къщата :lol: ! Смея се , ама ..... !

:partyman: :partyman: :partyman:
Инж. Боян Витлямов - специалист
Ако опънеш върху оградата от тази зелената мрежа за сянка дет аз съм сложил,може и да ти се реши проблема с преспите до някъде.
Инж. Боян Витлямов - специалист
Днес залепих битумните керемиди и капаците на билото с газова горелка.Понеже ми е за първи път не се получи много добре.Две три керемиди прегрях,а пък капаците в началото на билото се отлепиха.Утре ще пробвам чрез нагряване от горе да ги залепя,понеже са заковани.

Прикачен файл

IMG_20180821_202406.jpg
IMG_20180821_202406.jpg (77.29 KиБ) Видяна 1626 пъти

Прикачен файл

IMG_20180821_202444.jpg
IMG_20180821_202444.jpg (60.86 KиБ) Видяна 1626 пъти
Andri01 - майстор
Следя тази тема от началото,защото ми е интересна. От 93-та съм отгледал 3 поколения "немска овчарка". И трите са живели само и целогодишна на двора на вилата ми. Къщичката им е на завет,но без никакви екстри,зимата-слагам вратичка и от долу -стара гумена постелка от колата. Всичко друго е гевезалъци и изнежване на животното. Тези кучета са просто потомци на вълците. И,нещо друго: имай в предвид,че това е животно, с първични инстинкти! То е нищо,без човека/ водача на стадото / до него ! Отнася се и за храната/ ако някой успее да му подхвърли/!!
Инж. Боян Витлямов - специалист
Да така е,на немската овчарка и достатъчно и да е само на завет и сухо.Но понеже къщичката е на централно място в двора и всеки ден минавам покрай нея, предпочитам да ми радва очите.За това хвърлям толкова усилия.А и по принцип като се хвана да правя нещо,обичам да е изпипано.
За подхвърлената храна също си прав.Все още не съм го обучавал да не взема от чужди хора,но не знам дали би се научил изобщо.Според много хора не.За това в момента монтирам видео наблюдение.Дано камерите да са пречка за някой с такива намерения.А такива предполагам има,защото доста хора дразни когато лае,някои дори се опитаха да ми обясняват да съм си го прибрал в къщата щото им пречил.
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Тема "Къща за куче Немска овчарка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: