Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
preslav - майстор
съб дек 22, 2018 8:44 pmджудже написа:
И не на последно място, желая на всички вас много здраве, весели празници и още много години да трупаме опит и да помагаме кой където може и с каквото може! :) :) :) :partyman:
След първите ти приказки бях готов да те натоваря с голямата лопата на бригадирската количка, но кой бяга от хубави пожелания - сърце не ми дава да ти разбивам мечтите. Весели празници, хубава къща и нов мъж ти желая!
Делян - специалист
Защо с голямата лопата, бе Пресли?! :) Много точно е направила жената - запряташ ръкави и действаш, иначе нищо не се случва... Важното е, че е доволна сама за себе си.
А що се отнася до майсторите-мазачи и тяхната липса - ами мангалите вече се изтарикатиха, карат на социални помощи и телефонни измами, по-леко, не се цапат и повече пари изкарват (на наш гръб). Не че има някаква философия в мазането, просто мизерията е малко повече...
джудже - помощник
След първите ти приказки бях готов да те натоваря с голямата лопата на бригадирската количка, но кой бяга от хубави пожелания - сърце не ми дава да ти разбивам мечтите. Весели празници, хубава къща и нов мъж ти желая!
[/quote]

И аз благодаря за пожеланията, хубавата къща е в процес на сбъдване, новия мъж вече е факт, остава и да е весело... :yawinkle: :yawinkle: :yawinkle: Мечтите поне са ми бетон, трудно би ги разбил...нещо с лопатата и количката много не разбрах, ама...всичко е точно :yawinkle:
джудже - помощник
[ Много точно е направила жената - запряташ ръкави и действаш, иначе нищо не се случва... Важното е, че е доволна сама за себе си.

Даммм, доволна съм, наистина, но от много запрятане на ръкави, та карам коледа и нова година с гипс на по-читавата за мен ръка...системно претоварване рече ортопеда и ме демобилизира. Правилно са казали хората, от работа само гърбав се става. :)
LazarGanev - "Велик майстор"
пет дек 28, 2018 8:15 pmджудже написа:
ама...всичко е точно :yawinkle:
Я им кажи защо? :проба:
preslav - майстор
чет юли 05, 2018 5:50 pmджудже написа:
Замлъкнахте нещо...въпроси и акъли може, ама като стане въпрос за цени, сякаш е държавна тайна... :)
Понеже питаш - за тези ти приказки казах за количката. Никой на никого не е длъжен, още по-малко в този форум. Няколко човека (няма да ги цитирам) ти отговориха много точно и коректно на въпросите с какво да опаковаш стените си, но ти реши типично по женски, че с тупане с крачето ще задължиш някой да ти направи и сметките. Далеч съм от мисълта да ти казвам как да си живееш живота, но имай уважение към онези, които са отделили от времето си с идеята да са полезни. Така както ти си захванала нещата се прави при авариен ремонт, но в случая става въпрос за планов ремонт т.е. първо питаш за цени, събираш пари, оферти, мнения и чак тогава рушкаш.
И все пак, честито за новите мазилки и всичко хубаво, което си постигнала през тази година! Нека новата година ти донесе една завършена къща и повече спокойствие, че на тези обороти ще гипсираш не само едната ръка!
Скорошно оправяне!
джудже - помощник
"Понеже питаш - за тези ти приказки казах за количката. Никой на никого не е длъжен, още по-малко в този форум. Няколко човека (няма да ги цитирам) ти отговориха много точно и коректно на въпросите с какво да опаковаш стените си, но ти реши типично по женски, че с тупане с крачето ще задължиш някой да ти направи и сметките. Далеч съм от мисълта да ти казвам как да си живееш живота, но имай уважение "
Благодаря за пожеланията искрено се извинявам на всички, за които съм била толкова натоварваща. Разбира се, че ценя времето и труда на хората, може да съм задала глупав въпрос, но такъв ми е бил етапа тогава и мислех, че това е най-доброто място да попитам.Съжалявам, лека вечер
Andri01 - майстор
За много години! И такива "игри" ги мятай на мъжката глава / !?..../ :) :partyman:

Тема "Здравейте, имам среднощно питане" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: