Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
Здравейте! От малък свиря на китара и пиано. От известно време правя кавъри на песни и ги качвам в ютуб канала си. Работата е там, че съседите запонаха да ми правят големи проблеми за шума (и с право). Затова реших да преобразя едната стая в самоделно звукозаписно студио. До момента съм закупил всичко необходимо, но работата е там, че не зная как да избера и откъде да закупя звукоизолация на добра цена, защото на повечето места надуват цените. Някой запознат може ли да ми даде някои насоки? Благодаря предварително.
Lisko - майстор
Какво започване бе момче, аз ти говоря за спиране. Кокошките вече не снасят...
:partyman:
plamen6703 - майстор
пет юли 20, 2018 7:56 amhino написа:
Здравейте! От малък свиря на китара и пиано. От известно време правя кавъри на песни и ги качвам в ютуб канала си. Работата е там, че съседите запонаха да ми правят големи проблеми за шума (и с право). Затова реших да преобразя едната стая в самоделно звукозаписно студио. До момента съм закупил всичко необходимо, но работата е там, че не зная как да избера и откъде да закупя звукоизолация на добра цена, защото на повечето места надуват цените. Някой запознат може ли да ми даде някои насоки? Благодаря предварително.
Прочети тази статия http://www.ka6tata.com/interior/arhitek ... rticle/774 двамата автори са баща и син. Бащата работеше преди години в "ИРЕ" и беше невероятен специалист по електроакустика. Знам, че всички "разбират" от озвучителна техника, но преди да си дадеш парите и да накупиш глупости препоръчани от форумни Незнайковци. Събери малко информация да разбереш за какво става дума в звукоизиолацията, и тогава ще дойдат допълнителните въпроси, и може да се дават конкретни отговори. Ако ти трябва литература от инж.Христев, пиши ми ще я имаш! :partyman:

Тема "Звукоизолация на помещение" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: