Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
На старата ми бойна “Перла 05” имаше датчик за налягане. С помощта на отвертка можех да регулирам нивата на водата при пране и плакнене. От няколко години имаме “INDESIT”IWSC50851. Нивото на водата при плакнене е ниско и жена ми не е доволна от изплакването /все мисли, че остава пяна по прането/ и постоянно долива вода със шишета. Въпросът ми е: може ли да се регулира нивото на водата при плакнене при тези перални? И има ли други жени, които доливат вода при плакнене?
LazarGanev - "Велик майстор"
съб авг 04, 2018 9:39 pmemil_0112 написа:
Нивото на водата при плакнене е ниско и жена ми не е доволна и постоянно долива вода със шишета. Въпросът ми е: има ли други жени, които доливат вода при плакнене?
Остави доливането на тъщата, пък ти се заеми с жената и ще е доволна :проба:
lov - майстор
Увеличаването нивото на водата дори при плакнене а също така и завишените дози перилен препарат не водят до по добри резултати в изпирането. На жена и тъща ще ти е много зор да го обясниш. :lol: Но това за жалост е истината. Така че не си барай пералнята ами се оправи жена да дозира правилно препаратите. А ако все пак държи да изплаква повечко пералните си имат допълнително и такава екстра. Ако не е заложена в основните настройки то тя е като отделна програма. Прочети си инструкцията на пералнята и не карай по инерция както с перлата.

Тема "Как мога да увелича нивото на водата при пране и плакнене?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: