Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
здравейте фризер профило вертикален 80л. Жълтата лампа свети постоянно и много замразява.Зелената също свети постоянно.Каква може да е причината.Червената съвсем слабо свети.Фризера въобще не изключва...
plamen6703 - майстор
Има една функция "ускорено замразяване" провери да не си я включил и в това да е проблема. По принцип тази функция след 48 часа се деактивира самостоятелно ако е оставена включена. Ако не е включена и проблема продължава се ориентирай към изключване на фризера и търси специалист за диагностика и евентуален ремонт! :partyman:
lov - майстор
Тая жълтата лампа да не е случайно бутон за непрекъсната работа. И някой дето си няма работа взел че я натиснал. :)
Може и да не е там бутона щото няма как да ти видя точния модел с това описание а и никак не ми се губи време да ровя. Но си прочети упътването защото повечето фризери имат такава функция. Ако ли не смяна на термостат.
п.п. Пламен ме е изпреварил
... здравейте МАЙСТОРИ . За профило , наистина жълтата лампа свети защото е включен бутон постоянно замразяване .Сега включва и изключва.Благодаря Ви МАЙСТОРИ !
plamen6703 - майстор
Вики, в такива "крайни" случаи като твоя винаги се чете инструкцията за експлоатация на уреда :wink: ! :partyman:
Димитър Димов - специалист
вт авг 21, 2018 11:00 amplamen6703 написа:
Вики, в такива "крайни" случаи като твоя винаги се чете инструкцията за експлоатация на уреда :wink: ! :partyman:
Ако Вики е жена ,а 46 е набора и е простено,ама ако е мъж и 46 са годините ...:? ...жалко.
radius - майстор
Ама ако е мъж и 46 му е бицепса, също му е простено :lol:
Димитър Димов - специалист
вт авг 21, 2018 5:16 pmradius написа:
Ама ако е мъж и 46 му е бицепса, също му е простено :lol:
За това не се бях сетил +1. :partyman:

Тема "фризер профило" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: