Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
ontario - специалист
Здравейте,

става дума за идея за стабилно прикрепване на метална стойка с таблет предназначен за обслужване на клиенти към работен плот в офис.
Ето, моля:
Прикачен файл:
IMG_20180816_114151.jpg
Прикачен файл:
IMG_20180816_114137.jpg
Това, което е най- просто като идея за мен, понеже не съм особено технически грамотен е да се продупчат стойката и плота и през тях да мине един болт с шайба и гайка....Но вероятно има по-добри решения и затова се обръщам към вас.
1. Моля за идея за вариант, в който стойката е неподвижна спрямо плота т.е. да стои като залепена - има ли вариант с някакви двойно залепващи или някакви гумени вакууми...., но да е различно от гореспоменатото дупчене или залепване върху плота
2. Вариант, в който стойката, поставена върху да се върти поне на 45 или 90 градуса около оста си, но така или иначе да не може да бъде гътната или поместена от докосващите таблета клиенти ......

Благодаря ви и дано се е разбрало какво точно питам :yawinkle:
nikolov333 - майстор
Има си супер яки двойно залепващи ленти. Наскоро купих от Практикер една за лепене на пощенски кутии при външни условия. Залепих с нея магнитна поставка за ножове на кухненски гръб от ламинирано ПДЧ. Онзи ден се мъчих да я сваля и видях голям зор докато я разлепя с яко напъване..
Lisko - майстор
Дупченето може да се направи достатъчно красиво и елегантно. Особено ако главата на болта е конична, дупката се направи конична така че главата да се скрие в нея и най-отгоре главата се полира (или докарва със същата "грапавост" като стойката, но това ми се струва по-трудно).

Хем е лесно за разглобяване, хем позволява въртене (ако е само един болт де).
Ако го правех за мене си, така бих направил.
sian - специалист
Може би ще се получи с парче обработена каменна плоча, с подходяща форма и размер. Стойката ще е захваната за камъка които хем ще е тежък, хем ще може да се мести.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Има стойки с дупки за захващане. Има въртящи стойки. Има въртящи плочи... Стойка с достатъчно голяма опорна площ може да се залепи - има двойно лепящи материали

Тема "Прикрепване на метална стойка за таблет върху...." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: