Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
muhala - майстор
Здравейте,

Отдавна не бях писал в темата. Ето до къде го докарах. Благодаря на всички за идеите и съветите. Доста от тях са на лице :)
Една снимкa и един клип качвам.
Изображение

https://youtu.be/Y31YdPvbiDk
iliya_i - майстор
Закачи го някъде този разклонител, да не виси на кабела.
Мисля, че преди време се дискутираше в една тема ел. захранването в твоето мазе. Как го реши?
muhala - майстор
нед май 12, 2019 10:27 pmiliya_i написа:
Закачи го някъде този разклонител, да не виси на кабела.
Мисля, че преди време се дискутираше в една тема ел. захранването в твоето мазе. Как го реши?
Не си спомням за такава тема. Ами как.... Още нищо не съм правил. Разклонителя е временен от години :-D
iliya_i - майстор
нед май 12, 2019 11:30 pmmuhala написа:
Не си спомням за такава тема. Ами как.... Още нищо не съм правил. Разклонителя е временен от години :-D
viewtopic.php?f=11&t=57991&hilit=%D0%BC ... 0%B7%D0%B5
muhala - майстор
пон май 13, 2019 8:23 amiliya_i написа:
нед май 12, 2019 11:30 pmmuhala написа:
Не си спомням за такава тема. Ами как.... Още нищо не съм правил. Разклонителя е временен от години :-D
viewtopic.php?f=11&t=57991&hilit=%D0%BC ... 0%B7%D0%B5
Прав си. Не съм правил нищо по инсталацията.
Lisko - майстор
Обема на стената над шперплата, около прозорчето е златна мина. Няма как да си удариш главата или да ти пречи, а може да поеме доста неща (рядко ползващи се)
muhala - майстор
пон май 13, 2019 6:14 pmLisko написа:
Обема на стената над шперплата, около прозорчето е златна мина. Няма как да си удариш главата или да ти пречи, а може да поеме доста неща (рядко ползващи се)
Здравейте,
Направих един шкаф за това място. Има една тръба, която доста пречи да се направи шкаф над прозореца, но ще измисля нещо.
Изображение

Тема "Работна маса в мазе" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: