Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
пет май 31, 2019 1:03 pmlov написа:
Реденето на пода на диагонал си е било напълно възможно. ....
Дааааа....за хидроизолацията на пода наистина не знам дали има :) иначе и аз след като видях какво се получи и ми се дорева :) Страх ме е какво още може да е проблемно. Никога не съм си представяла, че може някой да измайстори баня с такива кърпежи, то не съм и виждала. Реално от там се разчетох и разбрах, че този най-долния ред с големината горе долу на плочка се прави последен...На въпроса защо не са оставили ред долу и не са започнали да лепят от един ред нагоре ми казаха, че по този начин нямало да станат 4 реда с лилаво и 1 син(по проект), ами 5 реда с лилаво и 1 син и нямало как. Явно сметката 4 - 1 =3 дойде сложна тука...и не са могли да се сетят, че просто трябва да направят три лилави реда и после да попълнят първия най-долния лилав ред.
lov - майстор
То елементарно ама за човек дето малко от малко е пипал нещо такова и сметката е много проста. Жалката истина е че сте попаднали на пълни аматьори и на всичкото отгоре и глупави.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пет май 31, 2019 1:19 pmdenica_qn написа:
пет май 31, 2019 1:03 pmlov написа:
Реденето на пода на диагонал си е било напълно възможно. ....
Дааааа....за хидроизолацията на пода наистина не знам дали има :) иначе и аз след като видях какво се получи и ми се дорева :) Страх ме е какво още може да е проблемно. Никога не съм си представяла, че може някой да измайстори баня с такива кърпежи, то не съм и виждала. Реално от там се разчетох и разбрах, че този най-долния ред с големината горе долу на плочка се прави последен...На въпроса защо не са оставили ред долу и не са започнали да лепят от един ред нагоре ми казаха, че по този начин нямало да станат 4 реда с лилаво и 1 син(по проект), ами 5 реда с лилаво и 1 син и нямало как. Явно сметката 4 - 1 =3 дойде сложна тука...и не са могли да се сетят, че просто трябва да направят три лилави реда и после да попълнят първия най-долния лилав ред.
Случайно ти попаднах на темата... в съвсем грешен раздел си писала... Както и да е... Изцяло грешен подход от твоя/ваша страна. Грешки на всяко ниво. От ваша страна. Виждам, че започва да ти се изяснява.... почети още и гледай картинки и питай и мисли и на следващата баня ще си ОК. И за твое/ваше успокоение... никъде по света не може да се разчита на майстори. Ми те не знаят ти какво искаш и какво си мислиш... Затова много четене и много обсъждане, за изясняване...
И в моя баня "капят ръце на майстор" , ама точно тогава нямах сили за разправии, а после ми се изметнаха приоритетите...
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Като ставаш от тоалетната чиния, удряш ли си главата в стената?
Случайно ти попаднах на темата... в съвсем грешен раздел си писала... Както и да е... Изцяло грешен подход от твоя/ваша страна. Грешки на всяко ниво. От ваша страна. Виждам, че започва да ти се изяснява.... почети още и гледай картинки и питай и мисли и на следващата баня ще си ОК. И за твое/ваше успокоение... никъде по света не може да се разчита на майстори. Ми те не знаят ти какво искаш и какво си мислиш... Затова много четене и много обсъждане, за изясняване...
И в моя баня "капят ръце на майстор" , ама точно тогава нямах сили за разправии, а после ми се изметнаха приоритетите...
"Грешки на всяко ниво от моя страна" :) все пак благодаря ти за мнението, но не съм особено съгласна :) ако аз си върша работата така и на всяка крачка ме проверяват, то аз защо съм изобщо :) Ходя на работа, както всички останали нормални хора и не мога да се занимавам с държането на ръка на майстор, явно и затова е такъв резултатът. в крайна сметка даваш пари, за вършене на работа :) ти като отидеш на лекар, казваш ли му как да процедира на всяка стъпка, не че има база за сравнение де.... Да, не съм била запозната с процедурата, но няма научени хора, това не значи, че не мисля и т.н. Просто може би защото аз си върша горе долу съвествно работата, съм очаквала такова отношение и насреща. в случая не мисля, че е много сложно да ми се прочетат мислите при условие, че има картинка каква е идеята, ако разбираш какво правиш. каквото такова :) продължаваме напред ;)
p.s Не, не си удрям главата, като ставам от тоалетната :Д
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
вт юни 18, 2019 1:38 pmdenica_qn написа:
...:) все пак благодаря ти за мнението, но не съм особено съгласна :) ...
Продължаваш да объркваш нещата в главата си...
Например, така и не разбра, че тази картинка не е за редене на плочки, а за продаване на плочки...
Изобщо не искам да ти набивам канче, да те обиждам и тн. Може да ти се вижда грубо, но помагам
Казвам, че имаш изначални грешки. Повярвай ми и си ги виж и си ги оправи. Или ме отсвири и не ме чети
Успех

Тема "Въпрос относно коректно изпълнен ромонт на баня" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: