Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
нед юли 07, 2019 6:50 pmnikolov333 написа:
Събираме се ядем, пием, мезим и кланета върви.. Абе доволен съм.. :-D :partyman:
Те това е!!! :-)
Andri01 - майстор
Дано така да продължите и в бъдеще. Честно пожелание. Щото при мене се обърнаха нещата и...! Абе :"разни хора,разни идеали" !Особено ако са прости хората,като при мене -"сандък" от флота - 2бр, бивш неуспял борец / с 2 оставили го жени/ :)
nikolov333 - майстор
Късмет ми е явно. Единия е бивш спортист от щатите, другия шеф на ЕВН и третия е бивш директор.. Останалите са обикновени хора, но са възпитани и интелигентни..
alabalam - напреднал
Темата била жива.

Все още нямам връзка с човека, но поне не заключва вратата за сега. Тъпо ми е, че не се обади, бележката стои на пода в коридора, но не е звънял, за да се срещнем и да взема ключа. Лично аз бих се обадил, даже бих извадил ключ и като се срещнем да му го дам. Сигурно и парите нямаше да му взема. Иначе очаквах и други хора от сградата да се обадят, казаха "няма проблеми, ще ти се обадим" и до там.
Явно аз съм твърде наивен, за да вярвам, че има хора, които ще ти направят "услуга/добро" без да те познават.
То е до характер всичко, аз като съм добър и отзивчив очаквам по подразбиране да получа същото.

Как да е, успешен ден на всички и само ЦСКА🤘😅😅
miliad - майстор
ср юли 10, 2019 7:19 amalabalam написа:
Темата била жива.

Все още нямам връзка с човека, но поне не заключва вратата за сега. Тъпо ми е, че не се обади, бележката стои на пода в коридора, но не е звънял, за да се срещнем и да взема ключа. Лично аз бих се обадил, даже бих извадил ключ и като се срещнем да му го дам. Сигурно и парите нямаше да му взема. Иначе очаквах и други хора от сградата да се обадят, казаха "няма проблеми, ще ти се обадим" и до там.
Явно аз съм твърде наивен, за да вярвам, че има хора, които ще ти направят "услуга/добро" без да те познават.
То е до характер всичко, аз като съм добър и отзивчив очаквам по подразбиране да получа същото.

Как да е, успешен ден на всички и само ЦСКА🤘😅😅
Ако толкова държиш да се запознаете :) , смени патрона чрез някой от предложените методи/5-10 лв струва/, и остави нова бележка:"Наложи ми се да подменя патрона. Моля обадете ми се, да Ви предоставя ключ."
Само Гацо Бацов!

Тема "Поредната заключена врата" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: