Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
krasi92 - майстор
Продавача на имотите би могъл да ви помогне да намерите координатите на съседа си.
alabalam - напреднал
чет юни 27, 2019 8:08 amkrasi92 написа:
Продавача на имотите би могъл да ви помогне да намерите координатите на съседа си.
Пробвах, не го интересува, нали вече е продаден :)
alabalam - напреднал
чет юни 27, 2019 12:15 amresistbody написа:
Обикновен патрон/брава се разбиват за 2 минути... демонстрирах миналия ден на моите служители как им влизат в къщите... патрона го изкъртих за 10 секунди със набавянето на инструмента и още минута и малко да отворя със НЕспециализиран инструмент..
Тея врати и без това не са много законни, та и да я разбиеш може да пие една студена вода... аз да имам къща и да не мога да си вляза... 30 секунди ми е търпението..
Лошото е ако е със скъп патрон и брава... надали..

п.с.:няма да споделям подробности за изпълнението, за да не каже някой, че подтиквам към лоши дела..
Съгласен съм, желая го същото, но проявявам търпение макар и да съм изключително ядосан, но..
Уикендът ако никой не се появи действам ако трябва и през стъклото на вратата ще мина.. 😂
alabalam - напреднал
Днес отидох, беше отворено. Само остава да се свържа с човека с ключа, дано е скоро.

Благодаря на всички отзовали се 😉
horgasz - специалист
Съседа, май чете форума...... :cool:
klomo - специалист
Сега може да смениш патрона и вече да те търсят теб! :-D
lyubohar - майстор
И как ще го смени без ключ?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Вече като е отключено, аз невинно бих пъхнала нещо в патрона....
krasi92 - майстор
То и лепилца има за тази цел но нали трябва да сме любезни съседи. И все пак може да си заслужава лепилцето след като при оставен телефон не е позвънил кои знае какъв вилидж стиик е.
naster - майстор
Отношенията със съседите са важни колкото тези с роднините. И аз съм много импулсивен, но жената ме укротява. И е права. Изчакал си го вече, ако не го намериш и пак се случи, му изпращаш нотариална покана за ключ с предупреждение за дело за ограничаване достъп до общи части и твоя имот.

Тема "Поредната заключена врата" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: