Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
Обмислям да се възползвам от услугите на evtindom.eu Има ли някой във форума, който е ползвал услугите им за строеж на къща? Всякакви други съвети също са добре дошли :)
MamaMy - майстор
Много евтина реклама :-D
Dessie - напреднал
чет сеп 05, 2019 9:28 pmMamaMy написа:
Много евтина реклама :-D
Може и да не е, знам ли....имам 2-3 реплики и ще ги кажа....
aeii написа:
Обмислям да се възползвам от услугите на evtindom.eu Има ли някой във форума, който е ползвал услугите им за строеж на къща? Всякакви други съвети също са добре дошли :)
Не съм ползвала услугите, рових им тия дни из сайта, защото предлагат уж добри цени. Малко обаче като почетеш се оказва, че продават въздух под налягане, и то малко въздух по доста виско налягане. Оферта за къща до ключ - 390 евро/м2 - до тук чудесно. Най-близко до акъла е да се сети човек, че фундамента не е включен в тая цена, ма да беше само той, с мед да ги намажеш. След подробно зачитане в офертата се оказва, че в "до ключ" хората дават по 100 лв за интериорна врата с монтажа, 15 лв/м2 за плочки с труд и материал и разни други такива недоразумения, които като им се сметнат реалните цени, къщата " до ключ" ще мине 500 евро/м2. Та тъй - това от мен.... :partyman:
Не е реклама, тъй като все още не съм се възползвал от услугите им.

Да, на мен ми е ясно, че фундамента не е включен, както врати плочки и т.н.

Продължавам да търся, някой който е строил с тях, Благодаря!

Тема "Някой ползвал ли е услугите на evtindom.eu" | Включи се в дискусията:

Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: