Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
Обмислям да се възползвам от услугите на evtindom.eu Има ли някой във форума, който е ползвал услугите им за строеж на къща? Всякакви други съвети също са добре дошли :)
MamaMy - майстор
Много евтина реклама :-D
Dessie - специалист
чет сеп 05, 2019 9:28 pmMamaMy написа:
Много евтина реклама :-D
Може и да не е, знам ли....имам 2-3 реплики и ще ги кажа....
aeii написа:
Обмислям да се възползвам от услугите на evtindom.eu Има ли някой във форума, който е ползвал услугите им за строеж на къща? Всякакви други съвети също са добре дошли :)
Не съм ползвала услугите, рових им тия дни из сайта, защото предлагат уж добри цени. Малко обаче като почетеш се оказва, че продават въздух под налягане, и то малко въздух по доста виско налягане. Оферта за къща до ключ - 390 евро/м2 - до тук чудесно. Най-близко до акъла е да се сети човек, че фундамента не е включен в тая цена, ма да беше само той, с мед да ги намажеш. След подробно зачитане в офертата се оказва, че в "до ключ" хората дават по 100 лв за интериорна врата с монтажа, 15 лв/м2 за плочки с труд и материал и разни други такива недоразумения, които като им се сметнат реалните цени, къщата " до ключ" ще мине 500 евро/м2. Та тъй - това от мен.... :partyman:
Не е реклама, тъй като все още не съм се възползвал от услугите им.

Да, на мен ми е ясно, че фундамента не е включен, както врати плочки и т.н.

Продължавам да търся, някой който е строил с тях, Благодаря!
Да, интересувам се все още, надавям се посещавате този форум ?
Slavi_Mitev, Вие буквално описахте и нашият горчив опит с фирмата. Предполагам, че сте клиент. Моля за Ваш телефон за връзка. Бих искал да се чуем за обмяна на опит.
sokolov.91 - майстор
И ние ще строим догодина най-вероятно и обиколихме доста фирми. Сглобяеми от дърво, метална конструкция, американски тик, преносими, масивно строителство и тн.
Ходих и до офиса на "Евтин Дом" на Ботевградско. Стените ги имаше там като мостра. Външните са гипс картон с 5см каменна вата и след това магнезиева плоскост 9мм, ЕПС 10см и минерална мазилка. Вътрешните са с по 2 плочи гипс картон от страна и минерална вата. Хубави са стените. Искат половината пари от цената на куп. Освен това се заговорихме къде мога да видя техен обект и се оказа, че имали почти готова къща близо до нас. Отидох на място и говорих със собствениците. Къщата беше почти готова. С дограма, покрита с керемиди, улуци, измазана отвън. Вътре стените ги имаше. Обаче беше без замазки вътре. Не беше шпакловано. Абе имаше си за довършване. Хубава къщичка беше, но хубавото до тук. Собствениците казаха, че са започнали да я строят 2018та лятото. :shock: Молят им се като на богове да дойде някой да отметне 4 часа работа 2 пъти в месеца. Пълен та@@к. Вдигнали са ръце и друго не им остава освен да чакат.
Само това е достатъчно да не се хване човек с тях.
Последно се спряхме на масивна къщичка. 500лв на квадрат за грубия строеж. Покрита с керемиди. Фундамента влиза в цената. Тухла 4ка външни стени. Без вътрешни. Без дограма. Не е малко пари, но поне ще е масивна...
MamaMy - майстор
Тази фалшива тема още ли не е затрита? Тя не стига, че е пусната уж с въпрос, но е чисто рекламна, ми през определено време постоянно си я вдигат. Тези са много нагли, но явно са приятели на Звездев :-D
Това, ако е реклама, не бих я искал. Това по-скоро е анати реклама и става въпрос за фирма, която не е коректна към своите клиенти. Така че, ако има още хора, които строят с нея, нека да пишат за да обменяме опит. Тук намерих единствения негативен, но реален коментар за тази фирма. Явно добре ги филтрират в тяхната страница.
Slavi_Mitev - помощник
Ако желаете може да се разберем и да видите на живо работата им. Не се крия от никой.
нед авг 16, 2020 10:28 pmrado_86 написа:
Това, ако е реклама, не бих я искал. Това по-скоро е анати реклама и става въпрос за фирма, която не е коректна към своите клиенти. Така че, ако има още хора, които строят с нея, нека да пишат за да обменяме опит. Тук намерих единствения негативен, но реален коментар за тази фирма. Явно добре ги филтрират в тяхната страница.

Тема "Някой ползвал ли е услугите на evtindom.eu" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: