• 1
  • 2
Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
Решил съм да се занимавам предимно с гравиране картини (от снимка) с по голям размер 60х40 см.
Моля хора занимаващи се с това и имащи опит да споделят, дали това от снимката ще ми е достатъчно за дейноста.
На какво трябва да наблегна и какво да търся. :?
Наблюдавам подобни в Алиекспрес.

Изображение
вт сеп 21, 2021 11:04 amkeen написа:
Решил съм да се занимавам предимно с гравиране картини (от снимка) с по голям размер 60х40 см.
Моля хора занимаващи се с това и имащи опит да споделят, дали това от снимката ще ми е достатъчно за дейноста.
На какво трябва да наблегна и какво да търся. :?
Наблюдавам подобни в Алиекспрес.

Изображение
Здравей, занимавам се с лазерно рязане и гравиране от няколко години а от скоро и с продажба на лазери от този тип ( диодни ). За да получиш наистина качествен продукт факторите са много например: качеството на използваната машина разбира се но не по малко и от настройката на параметрите и обработката на файла за гравиране. Лично на мен ми отне над година може би за да мога да твърдя, че изработвам едни от най-качествените гравюри в България ( малко време за реклама =P~ ) ето някои примери:
Прикачен файл:
1.jpg
1.jpg (109.53 KиБ) Видяна 1366 пъти
Прикачен файл:
1Фон-2901-Дрв2.jpg
1Фон-2901-Дрв2.jpg (95.75 KиБ) Видяна 1366 пъти
Прикачен файл:
1Фон-Артикули (2).jpg
1Фон-Артикули (2).jpg (76.26 KиБ) Видяна 1366 пъти
Прикачен файл:
111Фон-2901-Дрв.jpg
111Фон-2901-Дрв.jpg (97.21 KиБ) Видяна 1366 пъти
Не знам какво точно те интересува а материя е много, тук не влизам мн често +359888 297 311 това е номера ми ако искаш питай ако мога да помогна ще но когато остане време, затова пиши на Вайбър и не прекалявай с въпросите :supz:
Здравейте, изпробвах няколко диодни лазера докато не си взех накрая 80W CO2 лазер и съм много доволен. В прикачените файлове може да се види машинката. А на този линк има някой прозведения които съм правил https://jonjoylaser.eu/

Прикачен файл

viber_image_2022-11-06_21-13-16-090.jpg

Прикачен файл

viber_image_2022-11-06_21-13-16-279.jpg

Прикачен файл

viber_image_2022-11-06_21-13-16-240.jpg
Lisko - майстор
Честито! Ползвай го със здраве и без отлагане. Нали знаеш, че тия лазери се "сдухват" от седене. То и да го ползваш пак ще се сдуха, но поне се изплаща. Майката му е да не седи без работа.
Пускай да гледаме резултати когато се сетиш. Благородно завидях!

Един приятел има приятел който имал 60Вата CO2 лазер. Като реже, вика, плексиглас -- ръбовете стават гладки като полирани.
  • 1
  • 2

Тема "Мнение за лазерен гравир?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: