Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
yancho_lud - специалист
Здравейте,
Правя си комарници с размери 2.10 х 2 м. но никъде не мога да намеря мрежа с ширина 2 метра. Та молбата ми е към колегите от форума които се занимават с дограма, моля продайте ми 7 метра мрежа с ширина 2 метра.
miliad - майстор
Да я изпредем ли?
Сложи делител. И без това е задължителен.
yancho_lud - специалист
Не искам делител, губи се ефекта от големия прозорец. И не мисля, че е нужно да се преде. Прозорците на къщата ми са с размери 2.50 х 2 метра и са с цели комарници, значи има мрежа с такава ширина. За съжаление човека който ми ги прави замина за чужбина.
miliad - майстор
Купи си ролетен комарник за врата 6 на 2,30 май беше.
Sinax имат до 180 ширина.
Успех.
nelina_london - специалист
А,мрежа с такива размери не стои ли много хлабаво?
Питам,защото нашите "безплатни" комарници са 110 ×250 и не са изпънати.Отговорът бе,че за да изглежда по-добре мрежата,трябва делител.Може да са ме пързулнали,а вашите са двойно по-големи...
LazarGanev - "Велик майстор"
пет май 22, 2020 6:32 pmyancho_lud написа:
Здравейте,
Правя си комарници с размери 2.10 х 2 м.
Ти луд ли си бе?
yancho_lud - специалист
пет май 22, 2020 8:27 pmLazarGanev написа:
пет май 22, 2020 6:32 pmyancho_lud написа:
Здравейте,
Правя си комарници с размери 2.10 х 2 м.
Ти луд ли си бе?
Що бе, нещо грандиозно ли ти се струва? Имам приятел на който комарниците на барбекюто му са дълги 4.30 и високи 1.95 без никакви делители и дори и при вятър правят само лек корем. Правени са от човека който прави и моите на къщата.
yancho_lud - специалист
пет май 22, 2020 8:16 pmnelina_london написа:
А,мрежа с такива размери не стои ли много хлабаво?
Питам,защото нашите "безплатни" комарници са 110 ×250 и не са изпънати.Отговорът бе,че за да изглежда по-добре мрежата,трябва делител.Може да са ме пързулнали,а вашите са двойно по-големи...
Не, не стои хлабава. Вярно моите са неотваряеми, но не мисля че е от голямо значение.
yancho_lud - специалист
пет май 22, 2020 7:44 pmmiliad написа:
Купи си ролетен комарник за врата 6 на 2,30 май беше.
Sinax имат до 180 ширина.
Успех.
Това би трябвало да ми свърши работа. Може ли да ме насочиш от къде да купя. Благодаря Ти!
yanko78 - специалист
Ние си сложихме плъзгащи комарници и мрежата е на плисе, мисля, че там няма ограничение в размерите.

Изображение

Тема "Търся помощ от дограмаджийте във форума" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: