• 1
  • 2
Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
Здравейте :)
От доста време след форума, но сега реших да се регистрирам.
Искам да правя бетонна площадка на вилата околко 20 квадрата (ще бъде паркинг). Понеже ми писна да бъркам на ръка и сега се оглеждам за бетонобъркачки. Ходих до практикер и хоуммакса, но нещо не ми изглеждаха много читави. Видях този модел на промоция и ми се вижда доста читав, даже има и положителни коментари.
https://www.cimex.bg/betonoburkachka-mi ... mex-mix200
Моля да дадете мнение или съответно да предложите друг модел в този ценови диапазон.
Много благодаря :)
naster - майстор
Цената май е добра, а и безплатна доставка има. Бих искал продавачите да демонстрират как забъркват 2.5м3 бетон, при общ обем 200л, а полезен - на практика половината, за един час - 25 бъркала!
Благодаря за отговора :)
Общо взето заради безплатната доставка ми накланяше везните и хубавите коментари.
Поръчах я и утре ще я видя как е :)
torbalan - Дървен философ
пет юли 03, 2020 10:12 amnaster написа:
...Бих искал продавачите да демонстрират как забъркват 2.5м3 бетон, при общ обем 200л...
Моята е 190 литра. 2.5 кубика се бъркат за около два часа и половина без да си даваш зор. Проблема е разнасянето.
zz_stefanov - майстор
пет юли 03, 2020 9:00 amSofiaWork1 написа:
Здравейте :)
От доста време след форума, но сега реших да се регистрирам.
Искам да правя бетонна площадка на вилата околко 20 квадрата (ще бъде паркинг). Понеже ми писна да бъркам на ръка и сега се оглеждам за бетонобъркачки. Ходих до практикер и хоуммакса, но нещо не ми изглеждаха много читави. Видях този модел на промоция и ми се вижда доста читав, даже има и положителни коментари.
https://www.cimex.bg/betonoburkachka-mi ... mex-mix200
Моля да дадете мнение или съответно да предложите друг модел в този ценови диапазон.
Много благодаря :)
Щом другите по магазините дето си ги видял не са ти вдъхнали доверие, а тази дето не си я виждал ти е завоювала сърцето, давай. :) Може и снимки как вече си я изцапал в работа. :)
Само като гледам е направена от същите китайски модулни елементи по рамата от, които е и моята от друга марка :)
шоп - майстор
съб юли 04, 2020 3:30 pmzz_stefanov написа:

Само като гледам е направена от същите китайски модулни елементи по рамата от, които е и моята от друга марка :)
+ 1 към мнението.
Много ''маркови" производители си повярваха и започнаха да брандират китайски машини с тяхно лого.
Ми то бумеранга винаги се връща и наказва маркетинга:-))))
Не, че имам нещо против китайската техника.

Аз бих препоръчал топикстартера да разгледа руските бетонобъркачки.
Имам такава и виждам, че братушката не е икономисал от стомана, чугун и мед.
nikel - специалист
6 на 3 метра,В-20,миксер+помпа. За 30 мин. свърши работата и си замина.Цена 240 лв. с транспорта

Прикачен файл

20200704_193033.jpg
20200704_193033.jpg (104.09 KиБ) Видяна 1631 пъти
naster - майстор
Може достъпът да е невъзможен с бетоновоз/пуми в района - не е като да няма такива примери.
burkov - специалист
Чакам и аз отзив за бъркачката.
В моя случай е абсолютно невъзможен достъпа. Може би някоя помпа 54 метра, може и да успее, но за стълбища и площадки за 5-6 кубика, хич не идва сметката. Още повече, че най-близкия възел е на 25 километра.

Някой беше споменал руска бъркачка, дали може линк някъде да погледна.
naster - майстор
Г-н шопа беше. Аз съм с хърватска 190л, препоръчана от руснак :)
  • 1
  • 2

Тема "Ботонова площадка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: