Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
Andri01 - майстор
Е,че какво лошо има? Гледай само ергена ,който ти напива водата от менците да е по-личен.:)
mamata66 - напреднал
пон юли 06, 2020 7:50 pmAndri01 написа:
Е,че какво лошо има? Гледай само ергена ,който ти напива водата от менците да е по-личен.:)
Мдааа...този съвет определено ще ми помогне с хидрофора, мерси [-(
Andri01 - майстор
Да, особено ако ергенина разбира от хидрофори. А иначе,наистина пробвай с помпата ,без игличка дали надува. както писах по горе. Успех :)
mamata66 - напреднал
пон юли 06, 2020 8:14 pmAndri01 написа:
Да, особено ако ергенина разбира от хидрофори. А иначе,наистина пробвай с помпата ,без игличка дали надува. както писах по горе. Успех :)
Благодаря, утре денят ми ще започне с тая проба, за днес се отказвам..каталясах от помпене, развиване, завиване...свят ми се вие. Лека вечер. :lol:
Hoвoceлckи - майстор
При спукана мембрана няма проблем въздухът да отива към източника на водата. И да има (не)възвратен клапан, той надали задържа без сериозно противоналягане. Ако случайно имаш възможност затвори входа на балона или поне на помпата (с кран, тапа ...) към водоизточника. И всички кранчета за консумация на вода. Тогава вече би трябвало да започне да се вдига някакво налягане при помпането. Това съответно не е никакво решаване на проблема, а само доказване, че мембраната е спукана.
bulhomes2 - майстор
Много съжалявам, че преди месец си продадох АТВ-то. Инак щях да се разкарам да го разглобя. Така или иначе не работи - спри водата към него (или източи водата от съда, ако не може да се спира) и с гайчен ключ развий всички болтове по фланеца. Като извадиш мембраната ще се покаже проблема. Мембраните са консуматив и се продават. За съжаление в Троян едва ли ще намериш. Аз и в Пловдив не намерих същата, та сложих подобна.

ПП. Или ми го докарай на вилата от подписа ми и ще го погледна.
vlax - майстор
Веско,верно ти си и най-наблизо. :)
:partyman:
bulhomes2 - майстор
Бих я насочил към по-специализиран сервиз, но наскоро разбрах, че нямаме такъв.

Тема "помощ от майстор!!!!!!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: