• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
eleonorvelichkov - специалист
Ся да ви успокоя не съм администратор. Никой не ми е казвал, че ще ме прави. Не знам защо не можете да ме блокирате.
Hursa - майстор
Всъщност са се опитвали да "блокират" Майстора52 :)
hidrazin - майстор
съб ное 21, 2020 10:51 ameleonorvelichkov написа:
Ся да ви успокоя не съм администратор. Никой не ми е казвал, че ще ме прави. Не знам защо не можете да ме блокирате.
Че кой говори за теб? Ти си ясен...
:partyman:
eleonorvelichkov - специалист
съб ное 21, 2020 7:51 pmhidrazin написа:
съб ное 21, 2020 10:51 ameleonorvelichkov написа:
Ся да ви успокоя не съм администратор. Никой не ми е казвал, че ще ме прави. Не знам защо не можете да ме блокирате.
Че кой говори за теб? Ти си ясен...
:partyman:
Не дочетох коментарите и понеже бях написал за експеримента на Игор Белетский с наклонената плоскост с магнит и топче падащо в дупка и помислих, че мен искате да блокирате. Чудя се от опита на Игор ако се направят няколко такива наклонени повърхности една след друга дали топчето ще продължи да се движи и ако тези наклонени се затворят в кръг дали топчето няма да продължи да се движи постоянно. А ако не искате да не четете писаниците на Майстор 52 просто не ги четете защо трябва да го блокирате?
hidrazin - майстор
съб ное 21, 2020 8:47 pmeleonorvelichkov написа:
А ако не искате да не четете писаниците на Майстор 52 просто не ги четете защо трябва да го блокирате?
Четем ги щото трябва с нещо да се забавляваме. Примерно с нов шут във форума.
Все пак това е една от функциите на форумите - забавление.
С относно Игор Белецкий - ми вземи най-накрая да се научиш как се пише.
После (евентуално, ако ни се забавлява) ще си говорим за малките му топчета и тъмните му дупки... :-D
:partyman:
P.S. А на оня всички в мазето му викат майстор щот не му знаят името ... :lol:
Hursa - майстор
eleonorvelichkov написа:
Чудя се от опита на Игор ако се направят няколко такива наклонени повърхности една след друга дали топчето ще продължи да се движи и ако тези наклонени се затворят в кръг дали топчето няма да продължи да се движи постоянно.
чет ное 19, 2020 9:54 pmeleonorvelichkov написа:
чет ное 19, 2020 9:40 pmHursa написа:
Не сте ли се отказали? :)
Ти видя ли опита на Игор или просто спамиш?
А вие видяхте ли целия клип? Или просто спамите реплики? :)
(Макар и сам разбра (Игор), че обяснението му не е коректно - дори той твърди, че няма да стане. :) )
Virtex - майстор
пет ное 20, 2020 12:56 amMamaMy написа:
Колеги, няма смисъл да се пише в темата при положение, че авторът и Майстора52 има модераторски права. Ако не вярвате пробвайте се да го добавите в списъка с врагове (потребители чийто мнения не желаете да четете)!
В много филми се вкарвате...

Не е модератор, по-скоро проблем някъде с настройките на форума.
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Тема "Употреба на микроконтролер Ардуино Уно R3 за управление функциите на Магнитен Преобразувател" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: