• 1
  • 2
Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
Здравейте,
Имам проблем с Хладилник с фризер марка LG с диспенсър.
Проблема е че хладилника не охлажда, а фризера си работи. На дисплея показва някаква грешка FF и обърнато E.(В началото като го включа в контакта не дава грешка, но след известно време се получава тази грешка).
Какъв би могъл да е проблема, ако някой има идеи ще съм благодарен да пише!
vlax - майстор
ср яну 27, 2021 8:12 pmspider написа:
.... ако някой има идеи ще съм благодарен да пише!
Това LG модел няма ли?
Аз имам идея,сабахлям се обади в сервиза.И си изтрий наплодените теми.
shotik - майстор
spider, напиши защо са три теми, какво се случи , за да пишеш толкова пъти ?

Вече няколко пъти ми се случва да зацикли форума и се налага пак да се пише или изпраща отговор.

Пак призовавам Администратора и модератори да разгледат проблема с повторени и потретени теми и отговори .
kozl - майстор
LG то предполагам е no frost.
Предполагам е по-нов модел от моето, щом изписво грешка.
И по реда на логиката проблема е или в платката за електр.у-ние или в задвижката за клапата за студен въздух към хладилната част.
А хладилната част може и да не работи поради повреда на датчика за отворена врата. При мое LG e обикновен бутон, който пуска и лампата. Обаче по модерните са с рид ампули и никакъв бутон се не види.
Изобщо техниката мноо бързо бега, не моем я догоня :sad:
ср яну 27, 2021 9:26 pmshotik написа:
spider, напиши защо са три теми, какво се случи , за да пишеш толкова пъти ?

Вече няколко пъти ми се случва да зацикли форума и се налага пак да се пише или изпраща отговор.

Пак призовавам Администратора и модератори да разгледат проблема с повторени и потретени теми и отговори .


Темата е написах само веднъж, след това натиснах изпрати,но нищо не се случи, явно проблем с нета или със сайта. След малко натиснах още веднъж и на третия път стана!
Последна промяна от spider на чет яну 28, 2021 2:56 pm, променено общо 2 пъти.
чет яну 28, 2021 7:09 amkozl написа:
LG то предполагам е no frost.
Предполагам е по-нов модел от моето, щом изписво грешка.
И по реда на логиката проблема е или в платката за електр.у-ние или в задвижката за клапата за студен въздух към хладилната част.
А хладилната част може и да не работи поради повреда на датчика за отворена врата. При мое LG e обикновен бутон, който пуска и лампата. Обаче по модерните са с рид ампули и никакъв бутон се не види.
Изобщо техниката мноо бързо бега, не моем я догоня :sad


Да no frost e! Нов е хладилника на 6 години!
И аз си мисля да не би да е нещо от платката за управление! Тя тази платка може ли да се ремонтира или трябва нова?
ср яну 27, 2021 8:42 pmvlax написа:
ср яну 27, 2021 8:12 pmspider написа:
.... ако някой има идеи ще съм благодарен да пише!
Това LG модел няма ли?
Аз имам идея,сабахлям се обади в сервиза.И си изтрий наплодените теми.
LG GBF539PVQWB Full No Frost
То това е ясно, не трябваше въобще да си правиш труда да пишеш!
shotik - майстор
чет яну 28, 2021 2:50 pmspider написа:
ср яну 27, 2021 9:26 pmshotik написа:
spider, напиши защо са три теми, какво се случи , за да пишеш толкова пъти ?

Вече няколко пъти ми се случва да зацикли форума и се налага пак да се пише или изпраща отговор.

Пак призовавам Администратора и модератори да разгледат проблема с повторени и потретени теми и отговори .


Темата е написах само веднъж, след това натиснах изпрати,но нищо не се случи, явно проблем с нета или със сайта. След малко натиснах още веднъж и на третия път стана!

Точно това става и затова писах, дано управата на форума/сайта да се опита да отстрани грешките, за да няма такива повтаряния, защото после се пишат критики , че някой е пуснал няколко теми, но той не е виновен за това .
romanpm - майстор
"Ще стрелям в тъмното , нагорял контакт на релето което включва нагревателя за размразяване :)
  • 1
  • 2

Тема "Хладилник LG не охлажда" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: