• 1
  • 2
Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
Здравейте на всички! Нов съм в този форум, но имам следният въпрос, трябва да направя едни бетонни блокове здрави, около 10 килограма тежи единият от тях и за целта се зачудих дали има някаква течна гума с която да ги намажа и така да им предам по-голяма издръжливост, някой запознат ли е с това? Понеже като още един вариант ми се върти в главата да ги мина с слой епоксдна смола, но не знам дали това би било добра идея, ще чакам да прочета вашите мнения и съвети по този мой въпрос, благодаря предварително на всички!
lyubohar - майстор
Форумен рекорд-дублирана 5 пъти тема!
Но човека не е виновен.Други са виновните!
Чаках половин минута да видя публикуван отговора ми.
Не дочаках и затворих после пак влязох и вече беше публикуван.
Откъде да знаят хората,че този форум е повреден и никой не прави нищо!
Последна промяна от lyubohar на пон яну 16, 2023 8:13 pm, променено общо 1 път.
Andri01 - майстор
Да, но може да изтрие 4-ри,нали?
Извинявам се за спама, дори не знаех, че темите са 5... За пръв път пиша в този форум и след като не ми се публикува темата, си мислех, че имам проблем с интернет връзката, а в последствие кликнах още няколко пъти върху бутона (Прати)
пон яну 16, 2023 8:22 pmBabylon написа:
Извинявам се за спама, дори не знаех, че темите са 5... За пръв път пиша в този форум и след като не ми се публикува темата, си мислех, че имам проблем с интернет връзката, а в последствие кликнах още няколко пъти върху бутона (Прати)
Готово, другите теми бяха премахнати успешно!
Може да ми пишете и на лични съобщения, ако сте запознати с това което питам.
nikolson - майстор
Не ми е ясна идеята за индивидуално обмазване на всеки блок. Какво ще става от тях? Ще се зида ли, настилка, или нещо друго.
пет яну 20, 2023 8:47 amnikolson написа:
Не ми е ясна идеята за индивидуално обмазване на всеки блок. Какво ще става от тях? Ще се зида ли, настилка, или нещо друго.
Няма да се зидат или мажат, а ще се използват като декорация
  • 1
  • 2

Тема "Търся течна гума за бетон" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: