Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
andro440 - майстор
Здравейте ,понеже са скъпички електроните таймери ,които са с възможност да се програмират за цяла седмица,а аз преди години бях си поръчвал едни от китай ,които щях да ползвам за друга цел .Но те са само таймери с дисплей и реле с автономна батерия .Та въпроса ми е ,какъв клапан има в тези ,които са направени точно за целта и работят с две батерии по волт и половина ? седмичния таймер ,който имам ще го кача на снимка ,но ще ми трябва време да се сетя как ставаше
andro440 - майстор
Прикачен файл:
IMG_20230428_210012.jpg
IMG_20230428_210012.jpg (44.76 KиБ) Видяна 974 пъти
Прикачен файл:
IMG_20230428_210012.jpg
IMG_20230428_210012.jpg (44.76 KиБ) Видяна 974 пъти
пет апр 28, 2023 8:59 pmandro440 написа:
Здравейте ,понеже са скъпички електроните таймери ,които са с възможност да се програмират за цяла седмица,а аз преди години бях си поръчвал едни от китай ,които щях да ползвам за друга цел .Но те са само таймери с дисплей и реле с автономна батерия .Та въпроса ми е ,какъв клапан има в тези ,които са направени точно за целта и работят с две батерии по волт и половина ? седмичния таймер ,който имам ще го кача на снимка ,но ще ми трябва време да се сетя как ставаше
petromaniq66 - специалист
Моя не е скъп, подобен и се програмира за седмица за 8 вкл/изкл дневно. И аз съм забравил ко беше. Чети в гугъл мануала и ще разбереш.
andro440 - майстор
пет апр 28, 2023 10:41 pmpetromaniq66 написа:
Моя не е скъп, подобен и се програмира за седмица за 8 вкл/изкл дневно. И аз съм забравил ко беше. Чети в гугъл мануала и ще разбереш.
не си ми прочел въпроса правилно !
hidrazin - майстор
пет апр 28, 2023 11:35 pmandro440 написа:
не си ми прочел въпроса правилно !
Е аз го прочетох правилно и отговора е НЕ.
Тая "тънката" дето я мислиш, няма да стане. Козата си иска пръч!
Ама ако успееш - свиркай. Ще ги продаваме и ще разбием пазара... :-D
:partyman:
Аз ползвам електромагнитен клапан 220v от стара пералня командван от смарт контакт (преди време ползван с ТАЙМЕР-ПРОГРАМАТОР вместо смарт контакта).
Изображение
Изображение
Изображение

Тема "Таймер за седмично капково напояване" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: