Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
Забранени са бе, блъснигабер.
Чеки да цитирам, че изказът и вложеният смисъл напълно те олицетворява.
нед яну 21, 2024 8:46 pmB0bi написа:
Имам и мога дам, на когото му трябва. От младостта на баща ми остана едно азбестово одеало. Ти от толкова скоро ли си пожарникар?
B0bi - специалист
На мен никой не ми е забранявал у дома да правя каквото си искам (стига да не преча по някакъв начин на съседите). На теб какво ти е забранявано едва ли някой го интересува в този форум.
Какво е блъснигабер бе?
Ползвай цианкалий, ако ти харесва, но не предлагай токсични изделия, особено в състояние със замъглено съзнание!
пп. Лаская те, не се притеснявай!
Последна промяна от Трифон П.Трифонов на нед яну 21, 2024 9:00 pm, променено общо 1 път.
nikolson - майстор
Нафтовите печки нямаха вратички. Е, може да се преправи и на "циганска любов", с казанче, де.
B0bi - специалист
нед яну 21, 2024 8:59 pmТрифон П.Трифонов написа:
Ползвай цианкалий, ако ти харесва, но не предлагай токсични изделия, особено в състояние със замъглено съзнание!
пп. Лаская те, не се притеснявай!
Нерде цианкалий, нерде азбестово въженце за херметизиране вратичката на печка ... Все пак от първото бих дал на всекиго, който каже, че иска да те почерпи от мое име :partyman: Такъв съм си щедър :cool:
нед яну 21, 2024 9:07 pmB0bi написа:
нед яну 21, 2024 8:59 pmТрифон П.Трифонов написа:
Ползвай цианкалий, ако ти харесва, но не предлагай токсични изделия, особено в състояние със замъглено съзнание!
пп. Лаская те, не се притеснявай!
Нерде цианкалий, нерде азбестово въженце за херметизиране вратичката на печка ... Все пак от първото бих дал на всекиго, който каже, че иска да те почерпи от мое име :partyman: Такъв съм си щедър :cool:
Затвори вратата отвътре и да се надпиваме!

Започна да залиташ по тъча, но не ми пречиш. Напротив- забавен си.
B0bi - специалист
Страхотен говномет си. А се появи, а осмърде на мига три теми. Яд ме е, че ти се връзвам на простотията!
нед яну 21, 2024 9:16 pmB0bi написа:
..... Яд ме е, че ти се връзвам на простотията!
Това е поправимо- малко автотренинг, но сериозно и си нов като кисела краставичка.
Другото не се оправя никак. Отървал си влака, коня, козите...
Все пак, не е фатално- и така се живее. Не е задължително да си попълнил въпросника за обща култура.
kr1100 - майстор
нед яну 21, 2024 8:16 pmhidrazin написа:
...Като каза вратички - за тях ще ти трябва и клингерит.
Дръжки - откъде ??
Масово са на до макс 300гр и надолу. И клингерит е понятие от преди 90 те г за запада - там е Клингерсил и прочее - безазбестов

ПОН Б - 450 гр, ПМБ 490- гр Ц , ама няма - азбестосъдържащи, дори няма и Югоазбест вече отдавна.
Последна промяна от kr1100 на вт яну 23, 2024 2:20 pm, променено общо 1 път.
kr1100 - майстор
нед яну 21, 2024 8:46 pmB0bi написа:
Имам и мога дам, на когото му трябва. От младостта на баща ми остана едно азбестово одеало. Ти от толкова скоро ли си пожарникар?
Момко отдавна има силикатни материали издържащи на 1260 гр. От 2007г и в България вече азбеста е табу.

Тема "реконструкция на печка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: