• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
FrankLeeMorris - специалист
вт фев 06, 2024 10:50 pmПатъра написа:
вт фев 06, 2024 10:46 pmFrankLeeMorris написа:
вт фев 06, 2024 10:46 pmПатъра написа:


Нали знаеш, че със свирки няма да можеш да се отървеш. Ще трябва да приписваш апартамента.
Биячо, преди повече от 10 минути написа, че си тръгнал, а в момента си онлайн и продължаваш да пишеш... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Маняк, ти за смартфони не си ли чувал? Да не мислиш, че седя и ти пиша от стационарния компютър?
Габровски тигър, ти и в момента си онлайн... Кво ми губиш времето, изобщо...
Патъра - специалист
Някой да му обясни, че като имаш мобилна дата и си пишеш от телефона и някой друг кара... то това и двегодишно ще го схване
FrankLeeMorris - специалист
вт фев 06, 2024 10:53 pmПатъра написа:
Някой да му обясни, че като имаш мобилна дата и си пишеш от телефона и някой друг кара... то това и двегодишно ще го схване
Да, де... и някой друг кара, пишел и от телефона... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Патъра - специалист
Минахме Търново. Вече съм те локализирал. Скоро и оная патрулка дето вечно виси срещу детската градина ще се разкара.
FrankLeeMorris - специалист
вт фев 06, 2024 11:10 pmПатъра написа:
Минахме Търново. Вече съм те локализирал. Скоро и оная патрулка дето вечно виси срещу детската градина ще се разкара.
Аз за пръв път чувам, че имало патрулка около детската градина, но... няма проблеми. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Патъра - специалист
Наближаваме Шумен, приготвяй възелина. Взел съм и един 150 килограмов манаф.
FrankLeeMorris - специалист
вт фев 06, 2024 10:36 pmПатъра написа:
Тръгнах, след 3 часа съм на адреса. Ама не съм сам. Взех още трима, че ме мързи да копая. :cool:
Габровския тигър тръгна преди по-малко от час (48 минути), а вече наближавал Шумен, който е на почти 200 километра от Габрово... АХАХАХАХАХАХААХАХАХАХАХААХАХАХ!

брато, лягам си... абсурдно е. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Патъра - специалист
Лягай си, първо ще минем през Албена и ще дойдем на сутринта. Манафът иска първо да пие та да изтръпне, че да не му се налага да взима стимуланти, защото не е добре със сърцето.
radius - майстор
Отдавна писах, че ПаТъра=Тъпъра, ама явно е важен за жизнеността на форума.
Пестила не прощава :lol:
Я да го блокна и моля, не го цитирайте, да не му чета помиите. :-D
Патъра - специалист
вт фев 06, 2024 11:54 pmradius написа:
Отдавна писах, че ПаТъра=Тъпъра, ама явно е важен за жизнеността на форума.
Пестила не прощава :lol:
Я да го блокна и моля, не го цитирайте, да не му чета помиите. :-D
Влязъл в полунощ да се изкендза набързо, да сложи чорапите и да захърка до бабата. Ти отде беше ве радиус, ако си ми напът да мина да те запозная и теб с манафа.
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Тема "Влага в апартамента!?!?!?!?!?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: