• 1
  • 2
Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
kozl - майстор
пон юни 10, 2024 8:34 pmfilm написа:
Здравейте, съществува ли такава пластмаса като алтернатива на ламарина? Знам за плексиглас, но той е прозрачен. Трябва ми за поставяне на телена мрежа с цел ограничение на видимостта. Ламарината ще вдига повече шум от вятъра
А колците дали ще издържат като опънеш платната.
Да не се килне оградката :?
kr1100 - майстор
пон юни 10, 2024 9:32 pmfilm написа:
Мрежата не е вариант, понеже не е плътна. Иначе да, намерих плексиглас но е много скъп. Ще помисля за нещо направи си сам
Старее и се напуква много бързо от UV на слънчевите лъчи.
Поликарбоната е с едностранна UV защита.
Наблизо до мен сложиха на ограда , но с метална конструкция преди 3г. засега не виждам промени , но е сенчесто място
ivanovbg - майстор
Еталбонда е перфектен за целта, но и цената е височка.
nikolson - майстор
Както писах по-горе, има различни мрежи, които биха свършили работа.
MamaMy - майстор
На времето за такива цели се ползваше етернит, но сега го отрекоха, че съдържал азбест. Никой не се замисля, че този азбест не е под формата на прах и няма как да се вдиша. То и в амалгамата за пломби се съдържа живак, но продължава да си се ползва. Явно на някого някъде така му изнася. Иначе как ще си продава боклуците?
Разпродажба! Преносимият мини климатик охлажда, овлажнява и освежава. Безшумен и преносим, можете да го вземете на работа или на плажа, перфектно и бързо охлажда стаята. Много хубава цена---- https://use.my/arctik
hidrazin - майстор
вт юни 11, 2024 8:13 pmramona6300 написа:
Разпродажба! Преносимият мини климатик охлажда, овлажнява и освежава. Безшумен и преносим, можете да го вземете на работа или на плажа, перфектно и бързо охлажда стаята. Много хубава цена---- https://use.my/arctik
Взимай си боклука, навирай си го изот...зад и изчезвай, боклук такъв.
:partyman:
  • 1
  • 2

Тема "Непрозрачна пластмаса 1 на 2 метра" | Включи се в дискусията:

Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: