Изпратете снимка на всички ваши стандартни и нестандартни решения.
няма значение канада, италия или където и да е било, но наистина и с малко средства може да се направи красиво. според мен тук вече зависи от въображвнието, а в конкретния случай има наистина много което да се желае. просто emerald е директна и казва това което вижда.
keyyl - помощник
От скоро жилището е наше и за това се впускаме в ремонти. Личи си че има нужда. :) Хванали сме се в ръце някак си до зимата да го понагласим. Макар и скромно но да е поне малко уютно. Искаме нашият дом да стане и наша крепост, както трябва да е. Мисля че освен въображение трябва и поне малко опит и както вече писах, но пак ще го повторя се допитах до вас. Искренно ви благодаря за отговорите и за съветите. И нищо от написаното от вас не съм приела за критика.
P.S. И не мърдайте от форума, че май ще имам нужда от вас доста :-D , стига да не искате солидно заплащане :shock:
Emerald - модератор
==
Последна промяна от Emerald на вт мар 24, 2009 2:43 am, променено общо 1 път.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Наистина пишеш глупости. Можеш ли да положиш усилие и да пишаш по дизайн, не по ремонт и финанси.
Emerald - модератор
==
Последна промяна от Emerald на вт мар 24, 2009 2:38 am, променено общо 1 път.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
На паркета могат да се сменят само изгорелите паркетини, да се пренареди и изцикли. Няма да излезне много скъпо, а промяната ще е сериозна.
Пиши колко ще излезе. Ако искаш, изкоментирай и кое за теб е "не много скъпо". :cool:
Emerald - модератор
[=====
Последна промяна от Emerald на вт мар 24, 2009 2:36 am, променено общо 1 път.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
За това става дума. Като не си в течение, спри течението по клавишите си. Пожелателно го пиша, разбира се.
Emerald - модератор
==
Последна промяна от Emerald на вт мар 24, 2009 2:36 am, променено общо 1 път.

Тема "Един стар диван и стари столове" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: