• 1
  • 2
Изпратете снимка на всички ваши стандартни и нестандартни решения.
KRISTINOBAL - специалист
Здравейте, в къщата ми на село кухнята е боядисана с бяла блажна боя, време и е за пребоядисване и се чудя може ли върху блажната боя да сложа латекс или фасаген сущо бял? :?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Пробвай.
marinskikt - специалист
Няма шанс да хване.
masterval - майстор
Ще хване и още как!
В момента работя с български латекс, за по-бързо го бъркам с една рязана мистрия от неръжд.стомана, германска, Шулер се вика фирмата.
То си е мъка да измия мистрията, вие се кахърите за блажната боя!.
Не ви ли се е случвало да минете цяла стена с блажна заради жълтеене?
Само че, ако е мн.стара блажната, не е зле да се позашкури преди това.
Master_Kenobi - V.I.P.
Ще държи и още как. При брат ми кухнята е така. Беше блажно и отгоре намаза латекс. 4-5 години вече - никви грижи.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Казвам "еегати латекса". Явно вече го правят от бъркалото за ръкавици.
seb - напреднал
Както е казал колегата по-горе, една едра шкурка например 80-100 и леко надраскване.Пробвал съм го и няма проблеми.
masterval - майстор
n_a,
и друг път е ставало въпрос за същия "латекс". За един месец изтъркалях 5 кофи големи - добър си е!
Вие го варите в Русчук, вие си го знаете, ама си траете :-D
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
И аз почвам вече да пиша латекс, в кавички.
Относно "латекса" който аз "ползвам".... купуват ми на ОРГАХИМ. Ей, Бога ми, всякакъв бива! Избират го по цвят. Друго няма значение. А после аз тичам до магазина, да ме учат този номер как да го полагам. Не се майтапя и не е за майтап. Някой може ли да си представи, че два съседни номера по каталог, почти незабележим нюанс, а имат 70% разлика в пълнителя!
Изобщо не говорете за покривност! Това не е функция ни на марка, ни на цена. Просто като пазарувате, разпитвайте за всичко.
Говоря за тонираните бои, не за стандартните.
  • 1
  • 2

Тема "Латекс върху блажна боя" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: