Изпратете снимка на всички ваши стандартни и нестандартни решения.
masteradmin - майстор
Прекарвам минимум по 7-8 часа пред компютъра и стигнах до извода, че през това време би трябвало да си осигуря максимален комфорт. Разходих се по магазините и си харесах един стол ,
само дето струваше 3000 лв. При това на офис столовете не мога да отпускане мускулите на гърба си, а и имат само една регулировка и тя е посредствена. След това размислих и стигнах до извода че най
комфорния стол, в които прекарвам по 1 час на ден е в моята кола. И главното преимущество е в многото регулировки, които има. Разходих се по автоморгите. В началото не намерих нищо хубаво, но по късно попаднах на един седан BMW предпоследен модел(яко смачкан) с невероятен кожен салон. Внимателно свалих седалката и откачих всички кабели за управление. Хубавото е че всички копчета бяха на седалката, а не на врата като при мерцедесите. Това доста опрости моята работа. Купих само 12 волтов траф за да захраня седалката. И вижте какво се получи:

Прикачен файл

stol5.jpg
stol5.jpg (30.73 KиБ) Видяна 33639 пъти

Прикачен файл

stol4.jpg
stol4.jpg (20.16 KиБ) Видяна 33639 пъти

Прикачен файл

stol3.jpg
stol3.jpg (30.94 KиБ) Видяна 33639 пъти
masteradmin - майстор
2 част

Прикачен файл

stal3.jpg
stal3.jpg (34.41 KиБ) Видяна 33634 пъти

Прикачен файл

srol.jpg
srol.jpg (59.93 KиБ) Видяна 33635 пъти

Прикачен файл

stol2.jpg
stol2.jpg (47.12 KиБ) Видяна 33635 пъти
Стефан - майстор
Много добре си го измислил.Браво!
emil
на този стол ,земи му добави едно бмв -7 дизел , към него :D . Да питам , аз пробвах един стол за комп. без облегалка -подпираш се на коленете и на .... :lol: мн. ми се стори удобен . купен е от Бургас ,но и в софия маи ги имало -80 100лв. Някои да знае каде се продават и цена? аз го бях снимал но изтрих случ. снимките . прилича на хикс.имам му размерите ,но в гаража никога няма да го направя като оня красив .
Гост
Ужасно е. Това за мазето ли е предназначено?
masteradmin - майстор
Зависи къде ти е компютъра.. :lol:
Sk4 - специалист
браво много интересно аз днес местих моя....сега съм го сложил на 170см височина :lol:
Идеята е отлична, с изключение че не ми хареса неподвижното свързване с бюрото (въпрос на каприз просто) може ли още малко инфо-колко ти излезе стола и какви "екстри" има.
Благодаря предварително а и за идеята.
имам същия цвят и модел в колата но ми се искаше лявата седалка да я сменя, защото започна да се износва кожата, дали би случайно имаше такава и колко струваше

Тема "Практичен офис стол." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: