Изпратете снимка на всички ваши стандартни и нестандартни решения.
phoenix - специалист
баш си се ползва стълбата, друга стълба за 2-рия етаж няма. И аз искам да я боядисам, но както казах сме в лек военен конфликт с баба ми и не мога да се преборя с нея да я боядисам. Ко рйечи за банята.... тц тц тц, там НЕ пипам.
Emerald - модератор
==
Последна промяна от Emerald на вт мар 24, 2009 1:16 am, променено общо 1 път.
Matchless - специалист
phoenix
Лисваш зимата една кофа вода по стълбите някоя по студена вечер ,че да видим и втория етаж ко да го правим :lol:
phoenix - специалист
може би сега е момента да кажа че таваните навсякъде са гредоред, та не могат да се пипат много много стените. :?
rockwall - майстор
силно се съмнявам че някой тук може да ти помогне като гледам в каква ситуация си (освен ако някой добър майстор от твоя град не се врътне да огледа цялата галимация)

Едно нещо беше точно казано - мисля че трябва да почнеш с мухъла, за да не го диша бебето - но пък това значи изолации на стените :?

Относно мебелите и побиране на повече неща в тях - пробвай с изхвърляне на дрех и обувки, които не сте ползвали през последните 3 години нито веднъж

ние така си освободихме място колкото 3крилен гардероб

а като гледам бебето - скоро ще почнете да трупате (вече малки) детски дрешки - а ТЕ КОЛКО ОБЕМ ЗАЕМАТ ако знаеш

вариант е вдигане на спалнята с някое и друго чекмедже, но това не е спасение
phoenix - специалист
Emerald, да не ме забрави.
За сега няма мухъл, остава да помислим за нови преразпределения на спалня и на детска.
п.п.
дали да не пусна по една тема за детска и спалня в коректния размер? :?
Emerald - модератор
Съжалявам феникс! Нищо лично- форумът мен забрави.

Тема "Преустройство, разпределение и изолация" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: