• 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
Изпратете снимка на всички ваши стандартни и нестандартни решения.
Chefo77 - майстор
agj написа:
Аз пък си ги купувам нарязани и нацепени ! :rock: Щото нямам време за хамалогии ! :partyman:
:supz: :supz: :supz:
hidrazin - майстор
agj написа:
Аз пък си ги купувам нарязани и нацепени ! :rock: Щото нямам време за хамалогии ! :partyman:
Щото нямам време за хамалогии си натискам копчетата на климатиците. :lol:
:partyman:
bulhomes2 - майстор
Аха. Баща ми някога имаше една шефка - викаше "като сте селяндури и не можете да си врътнете копчето - вървете да се блъскате за дърва в гората"
шоп - майстор
Нарязани и нацепени....да бе да. Благодаря, особено ако са на пале. То няма 0.6м3. Майстори са в реденето.

Аз събирам в момента материали за котел, който ще гори метровици. Няма разход за рязане, цепене и т.н.
ivanovbg - майстор
шоп написа:
Аз събирам в момента материали за котел, който ще гори метровици. Няма разход за рязане, цепене и т.н.
Ако можеш и на мен да пратиш чертеж на такъв котел... :partyman:
шоп - майстор
Няма чертеж.
Да не спамим темата, но идеята е огнище от огнеупорни тухли и двуходов димогарен колектор от 10 мм дебелостенни безшевни тръби. Но...преди 3-4 дни видях една самоделка за метровици събрана от огнеупорни тухли и 6 чугунени радиатори втора употреба Н 500 с по 20 ребра всеки радиатор и съм разколебан, защото безшевните тръби са много скъпи. Яд ме е, че не можах да снимам.
agj - майстор
hidrazin написа:
agj написа:
Аз пък си ги купувам нарязани и нацепени ! :rock: Щото нямам време за хамалогии ! :partyman:
Щото нямам време за хамалогии си натискам копчетата на климатиците. :lol:
:partyman:
Климатик на дърва ! :-D Това наистина ще е интересно :shock: !
shotik - майстор
На тоя може да му се случи случка така ,като запъва дървата с ръка точно срещу конуса ,не ми се мисли какво ще изпита !
alsted - майстор
Krass написа:
Така е, брадвата си е брадва, но има някои усукани кютюци, дето само машина ги изправя. Конусът е една от тях.
Друга е резачката, а диска на циркуляра ми е Ø500 :wink:
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21

Тема "Конус за цепене на дърва" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: