• 1
  • 2
Изпратете снимка на всички ваши стандартни и нестандартни решения.
rendo - специалист
Китайски врати - впечатление
При монтажа касата се суче изисква много внимание и старание да я нагодиш що годе в 80 % от случайте таблата е посукана .
още при монтажа се поодлепиха кантовете - клиента продаваше апартамента и просто трябваше да има врати - Дали бих си взел от тях - никога - при монтаж на дограмата момчетата удариха без да искаха едната врата с куфара и и направиха дупка

и аз имам цялата тази дилема и съм решил или естествено дърво (само се чудя не кой да ми ги направи а при кого мога да намеря читав матерял)

Или нещо със естествен фурнир
bogomilZ - специалист
housedoktor написа:
32О-340 лв с монтажа и обкова можеш да намериш.Ако си сръчен може и да си направиш прекрасна остъклена врата , като използваш една обикновенна и грозна плътна фазерна врата. за 80 лв Какъв цвят ще бъдат?.Преди година купувах от български чамови врати на 180 -220 лв -като им се "поприказва" малко и станаха съвсем прилични Ето ги доло на снимката
три врати - три дизайна - три различни височини - три различни прага - и това едно до друго - това и за без пари не го слагам - това е грозно дори и да си им "поприказвал"
housedoktor - майстор
bogomilZ написа:
housedoktor написа:
32О-340 лв с монтажа и обкова можеш да намериш.Ако си сръчен може и да си направиш прекрасна остъклена врата , като използваш една обикновенна и грозна плътна фазерна врата. за 80 лв Какъв цвят ще бъдат?.Преди година купувах от български чамови врати на 180 -220 лв -като им се "поприказва" малко и станаха съвсем прилични Ето ги доло на снимката
три врати - три дизайна - три различни височини - три различни прага - и това едно до друго - това и за без пари не го слагам - това е грозно дори и да си им "поприказвал"
Разбира се ,че е грозно.Тази къща я бях пуснал в раздела "майстори менте " Враатите преди бяха с височина 1,58 см!!!. Праговете прикриват дупки или греди. Височините са оптималните за случая ,а подравняването им беше навъзможно .Ако са ти вършали по къщата "майстори" и си без бюджет икономия от 100-120лв на врата е значителна.Двте врати са с еднакъв дизайн,но едната е остъклена.На другата е подобен,заради нестандартнния размер (касата я правих на място) а самата врата е показана в раздел"подрязване на врати" Няма нужда от по дълго поясняване ,защото тази тема е само за врати Поняка трябва компромис-другата алтернатива беше да се събори къщата и построи наново
ilbratoev - помощник
Ето какво може да се направи с труд и упорство от една 70 годишна врата

Прикачен файл

DSC00022.JPG
DSC00022.JPG (24.78 KиБ) Видяна 10185 пъти
dundurma - специалист
да амаааа...вратите в другата къща са 80 годишни и не ги заменям за никои от новите ,просто матряла е .....................МАТРЯЛ
Fortune - специалист
Днес ми попадна брошура за врати от Паприков, дори не знаех, че предлага :)
ilbratoev - помощник
Точно това исках да кажа и аз. Този материал и тези майстори вече ги няма. Това което се вижда на снимката не е основен ремонт а просто по - задълбочена козметика която изисква по - вече време
Здравейте. Никога не си поръчвайте врати от Пловдивските ВРАТИ ЕКСПЕРТ. Имат СТРАХОТНА монтажна група – двама дълги монтажници - Пешко и Гошко май бяха. Дойдоха, разкъртиха всичко, разнасяха боклука из цялата къща, новия паркет стана на нищо и после се бъзикат – страшна метла имаш – като ходих да мета след тях. Накрая оставиха да си монтирам первазите сам. Входната врата я монтираха с едни дълги винтове за директен монтаж, които удариха инсталацията и на цялата врата тресеше ток – не можех да си влезна в къщата. Обадих им се , а те ми викат – обади се на ел.техник да ти реши проблема, ние от ток не разбираме – що са нахалство и простотия. И накрая сам се оправих. Арогантност и безочие. Накрая ми дадоха да разпиша протокол , че всичко е наред и няма забележки и даже , че съм доволен от монтажа. Ама аз не съм доволен – разписах , защото беше предварително написано. Имат СТРАХОТНА монтажна група – НИКОГА ПОВЕЧЕ.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Е, що разписа протокола?!?
  • 1
  • 2

Тема "Пак за вътрешните врати" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: