• 1
  • 2
Изпратете снимка на всички ваши стандартни и нестандартни решения.
cecemece - напреднал
Предстои ми закупуване на 4 интериорни врати, една плътна за WC и 3 остъклени. Но не искам да са много скъпи (около 300 лв всяка с касата), а все пак да са качествени. За съжаление българските,чешки и испански са хубави, но излизат доста повече. За сега само някакви китайски са на по-ниски цени. Вярно външно изглеждат добре, но какво е вашето мнение след експлоатация. Моля нека хора,които са ползвали такива да изкажат мнението си - измятат ли се, нараняват ли се лесно, как са механизмите им и може ли такава врата да се направи да се отваря навън. Аз имам малко дете и искам поне външния слой да е по-здрав, затова съм се ориентирала към ламинирано покритие. Освен това съм на мнение, че няма нищо вечно и ако инвестицията не е голяма след няколко години на следващ голям ремонт пак ще се сменят ако трябва...
А знае ле някой колко излиза една дървена врата, направена от дърводелец?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Направо на последния ти въпрос. Pipbel си има лични дървени врати вместващи се в твоята цена. Но дърводелците не са баш начесто.
Горните ти разсъждания ми направиха искрено удоволствие, благодаря ти.
torbalan - Дървен философ
Вчера звънях на дърводелеца, дето ми прави вратите да проверявам за цени...

един приятел ги гледа, гледа и реши и той да си поръча... мисля, че добре ги е изработил човека...

човека каза 350 лева на врата с монтаж и транспорт до гр. Козлодуй :-)

ако те интересува - да ти дам телефон и да си говорите... аз съм доволен от това, как ми е направил дограмата на къщата :)
В магазина на Селект Доорс имат промоция на български врати с каси за 228 лв.комплекта.Предлагат и немски на мн.добри цени.
виж: www.selectdoors-bg.cоm
Ако се намира нещо което не е китайско или турско в България,значи е хубаво.От него вземи.
housedoktor - майстор
32О-340 лв с монтажа и обкова можеш да намериш.Ако си сръчен може и да си направиш прекрасна остъклена врата , като използваш една обикновенна и грозна плътна фазерна врата. за 80 лв Какъв цвят ще бъдат?.Преди година купувах от български чамови врати на 180 -220 лв -като им се "поприказва" малко и станаха съвсем прилични Ето ги доло на снимката

Прикачен файл

S6300824.JPG
S6300824.JPG (60.94 KиБ) Видяна 12532 пъти
dundurma - специалист
качествена-хубав дървен материал и т.н.за 300 лв.,май няма да намериш.
аз съм с алуминиеви с фолио иматация на дърво=350 лв.не че са по-хубави от хубаво дърво или мдф,но поне няма измятане
ilbratoev - помощник
Здравейте ! Видях че си от Варна и ако наистина те интересува българското ето един адрес: Варна ул. Любен Каравелов 3 . Магазина работи с врати на Карабулев ООД - Плевен. Ламинираните им врати са на 330лв -- каса , крило , 3бр регулируеми панти , брава , комплект плаващи первази , уплътнения. Обкова се плаща отделно. За съжаление бройката ти е малка за да получиш някаква отстъпка , но не пречи да пробваш. Вратите с фурнир са доста по скъпи. Монтирал съм много от вратите на Карабулев и честно казано до сега не съм имал нито един проблем с тях. Ако те интересува върви в магазина и момчетата там ще ти дадат подробна информация. Надявам се да съм ти помогнал.
cefy - специалист
Поствам 2-3 снимки на китайските ми врати!И аз преди 1 година бях пред твойта дилема - китайски/български/немски.?!В стария ми дом бях инвестирал в български, естествен фурнир, хубав обков, качествени панти и т.н. (цена около 600 лв/бр.) За 7 години - никакви проблеми!
В новата ми къща ми се наложи да си купя над 10 врати??!!При горната цена....смятай. Та затова се спрях на китайски вариант на цена от прибл. 200 лв/бр. Резултата - приемлив външен вид, за 1 год. нямам проблеми с измятане, обков, брави и т.н, монтажа разбира се е от голямо значение....за мен компромиса си струваше, НО... им се дразня много щото знам, че са китайски и рано или късно ще ги сменя...)))))Както казваш - като се опаричим ще можем да мислим и да ги сменяме ако.....решим!

Прикачен файл

140120102377.jpg
140120102377.jpg (54.3 KиБ) Видяна 12465 пъти

Прикачен файл

140120102379.jpg
140120102379.jpg (30.99 KиБ) Видяна 12465 пъти

Прикачен файл

140120102380.jpg
140120102380.jpg (27.03 KиБ) Видяна 12465 пъти
  • 1
  • 2

Тема "Пак за вътрешните врати" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: