• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
Изпратете снимка на всички ваши стандартни и нестандартни решения.
tehribo - специалист
;)
Изображение
Изображение
Анубис - специалист
страхотно се е получило , дай някои пояснения за начинът на изпълнение
peterdimov - специалист
Браво,колега,супер е.
Кажи за технологията.
LKK - специалист
Не мога да повярвам, че това е същата врата. :?
lotosf - специалист
Ина мен ми се вижда малко иэмислена таэъи работа.Всъщност не знам може и да има начин да се направи ама тая каса определено не можеш да я направиш в домашни условия отделно самата декорация на вратата обисновенно това са декоративни пана и много се съмнявам в рентабилноста на една такава врата.Ти като си купиш такова пано като си купиш и касата то цената на една такава уж правена в домашни условия врата вероятно е почти същата като на една готова врата.Все още не мога да си представя как се прави но според мен еиднствения начин е такъв готова купена каса и отделно две готови купени декоративни пана залепени за вратата и така друг начин нема или ако има дано колегата сподели че и ние да се направим такива хубави интериорни врати.
Анубис - специалист
колега , определено започвам да се замислям за достоверноста на снимката , най вероятно работата отива към вариaнта :
А- Нарязване на старата врата
Б- Упс , не стана
В- Купуване на нова .................
Г- ам'чи то много читаво се получи :-D
Master_Kenobi - V.I.P.
Като гледам първата снимка, а също и пантите на вратата... Може да може да стане. :-D Ама! Много "ама" има и най-голямото е, че тия декоративни платна се лепят на преса. А това (ако е същата врата) и ако е лепено вкъщи, не знам до кога ще изкара...
lotosf - специалист
Определено не е същата врата защото качеството на иэработка не може да се постигне в къщи а само в дърводелски цех ама може човека да си има цех откед знаете!!! :-D
samisam - напреднал
Master_Kenobi написа:
Като гледам първата снимка, а също и пантите на вратата... Може да може да стане. :-D Ама! Много "ама" има и най-голямото е, че тия декоративни платна се лепят на преса. А това (ако е същата врата) и ако е лепено вкъщи, не знам до кога ще изкара...
Master,
Пантите на втората снимка не се виждат. Освен това като знам дебелината на фазера на този тип врати, онзи ъгъл, по извивките и правите ъгли на таблита не ми изглежда правдоподобен.Фазера е 3 мм, а на втората снимка дълбочината според мен е по-голяма. Това което мога да предположа, че профила на втората снимка е ползван за копиране върху вратата от първата снимка. Може да си приличат, но са 2 разл. врати -според моето скромно мнение.
Защо автора нищо не казва. Може и да греша.
Май не греша . С колегата почти по едно и също време изразяваме съмнение за автентичноста на снимките, по-скоро на вратите от снимките.
dito - специалист
Ейй, големи скептици значи. Какви са тези декоративни пана и чудесии дето срували колкото вратата? За десетина лева се купува полиестерен автокит (че тези за дърво, които съм виждал не струват), 10 лева за евтин автоемайллак, още 5 лева за шкурка и бира и готово. :prost:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

Тема "От обикновенна фазерна врата в "релефна МДФ"" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: